Duma lewicy zaatakowała młodą dziewczynę! Zobacz jak Babcia Kasia “poucza” przeciwniczki [+WIDEO]

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Babcia Kasia zaatakowała dziewczynę

Atak Babci Kasi na młodą kobietę / Fot. Youtube

W filmie opublikowanym przez pyta.pl widzimy, jak w pewnym momencie popularna Babcia Kasia atakuje jedną z młodych dziewcząt, która prawdopodobnie nie zgadzała się z proaborcyjnymi postulatami. Do nagrania w krytycznym tonie odniosła się posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska.
  • Po raz kolejny “duma” szeroko pojętej lewicy pokazuje swoją “nienaganną” technikę pouczania przeciwników politycznych.
  • Tym razem za cel obrała sobie niewinną, młodą dziewczynę, która prawdopodobnie nie zgadzała się z proaborcyjnymi postulatami.
  • Kanał pyta.pl zamieścił nagranie, na którym uwiecznili moment ataku aktywistki na dziewczynę.
  • Zachowanie Katarzyny Augustynek nie spodobało się poseł Lewicy Annie Marii Żukowskiej.
  • Z jej krytyką nie zgodził się aktywista LGBT, który zarzucił jej hipokryzję i ośmieszanie lewicy.
  • Zobacz także: Ukraiński ambasador zaatakował Polskę! To nie jest pierwszy raz

Kanał pyta.pl opublikował na portalu YouTube materiał wideo z demonstracji feministek, które protestowały pod budynkiem Sejmu. Protest był związany z odrzuceniem przez parlamentarzystów w pierwszym czytaniu projektu liberalizującego prawo do zabijania dzieci do 12 tyg. życia w łonie matki.

Jedną z głównych postaci wyróżniających się w filmie była dobrze znana warszawskim funkcjonariuszom policji tzw. Babcia Kasia, czyli Katarzyna Augustynek.

Na nagraniu został uwieczniony moment, gdzie lewicowa aktywistka, znana ze swojej agresywnej postawy wobec przeciwników politycznych, a nawet funkcjonariuszy policji atakuje jedną z młodych dziewczyn, która prawdopodobnie nie zgadzała się na proaborcyjnymi postulatami.

Śmieciary, śmieciary!

– krzyczałą obrażając młode dziewczyny.

Zachowanie Babci Kasi skomentowała na Twitterze poseł Lewicy Anna Maria Żukowska, która skrytykowała zachowanie aktywistki.

Szarpie jakieś młode dziewczyny których praw podobno chce bronić. Wstyd. I hańbi tęczową flagę, w którą się tak chętnie obrandowuje, swoimi zachowaniami

– napisała Anna Maria Żukowska.

Pewien z użytkowników Twittera wezwał panią poseł do zachowania milczenia, gdyż w jego mniemaniu krytyka karygodnego zachowania lewicowej aktywistki jest nie na miejscu.

Lepiej się zamknij, bo takim gadaniem kompromitujesz Lewicę. Aktywizm uliczny może lub wręcz powinien być konfrontacyjny, używać dosadnych, kontrowersyjnych środków wyrazu. Piotr Szczęsny się podpalił. A domniemania na temat czyjegoś zdrowia psychicznego pozostawię bez komentarza

– stwierdził jeden z aktywistów LGBT.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

tysol.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY