Stefan Niesiołowski niewinny. Były poseł PO był podejrzany o kurupcję i korzyści w postaci usług seksualnych

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Stefan Niesiołowski

Stefan Niesiołowski / fot. youtube

Stefan Niesiołowski został uniewinniony przez Sąd Rejonowy w Łodzi. Prokuratura zarzucała byłemu posłowi Platformy Obywatelskiej korupcję.
  • Stefan Niesiołowski został uniewinniony przez Sąd Rejonowy w Łodzi
  • Postępowanie toczyło się od 2019 roku, kiedy to prokuratura zarzuciła Niesiołowskiemu korupcję
  • Zarzuty prokuratury dotyczyły przestępstw korupcyjnych, jakich Niesiołowski miał się dopuszczać w latach 2013-2015
  • Chodzi o niesławne korzyści, jakie Niesiołowski miał przyjmować w postaci nietypowych usług seksualnych za działania na rzecz spółek i zaprzyjaźnionych biznesów
  • O decyzji sądu poinformował na Twitterze pełnomocnik byłego posła Ryszard Kalisz
  • Zobacz także: Emmanuel Macron przegrał wybory we Francji. “Największym wygranym jest skrajna prawica”

Stefan Niesiołowski niewinny

Sąd Rejonowy w Łodzi uniewinnił Stefana Niesiołowskiego z zarzutów dotyczących przestępstw korupcyjnych w latach 2013-2015. O decyzji wymiaru sprawiedliwości poinformował na Twitterze pełnomocnik byłego posła Ryszard Kalisz.

Stefan Niesiołowski uniewinniony. Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa uznał, że wszystkie zarzuty prokuratury są bezpodstawne.

– napisał w mediach społecznościowych były polityk.

W 2019 r. prokuratura dla przykrycia ‘dwóch wież’ pomówiła zasłużonego dla Polski człowieka, traktowanego przez Jarosława Kaczyńskiego jako osobistego wroga.

– dodał Kalisz.

Prokuratura twierdziła, że były poseł Platformy Obywatelskiej miał wielokrotnie przyjmować korzyści osobiste w postaci usług seksualnych. Te świadczone miały być w zamian za działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych z nim biznesmenów.

W 2019 roku Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało trzech przedsiębiorców, którzy mieli korumpować parlamentarzystę. W tym samym roku Prokuratura Krajowa wystąpiła o uchylenie politykowi poselskiego immunitetu. Niesiołowski jednak sam się go zrzekł.

Niesiołowski od samego początku zaprzeczał, jakoby popełnił zarzucane mu czyny. 78-latek w wyborach parlamentarnych w 2019 roku nie wystartował o przedłużenie mandatu posła i ogłosił zakończenie kariery politycznej.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

wiadomosci.wp.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY