HIT! Ogłosiła autonomię swojej posiadłości. Bąbek: “Taka moja wola nadana od stwórcy” [+WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Pani Basia ogłasza autonomię posiadłości

Pomysłodawca autonomii "Zakątku u Basi" Barbara Bąba / Fot. Twitter

Od pewnego czasu w mediach społecznościowych można zauważyć wzmożony ruch różnych w postaci różnych teorii, czy dyskusji polityczno-społecznych. Na jaw ukazują się takie przypadki jak środowe ogłoszenie autonomii przez pewną Barbarę Bąbe.
  • Jak poinformowała pani Barbara Bąba, z dniem 15 czerwca 2022 r. ogłosiła autonomię swojej posiadłości “Zakątku u Basi”.
  • Z całą powagą przeczytała ona na nagraniu oświadczenie, w którym stwierdziła, że tzw. autonomia nie będzie oderwana od Polski.
  • Swoją osobę ustanowiła również władcą terytorium, który będzie stanowić o “prawie” na jej terenie.
  • Wśród ciekawostek tzw. prawa można odnaleźć, że jeśli nieproszony gość wejdzie na posiadłość pani Barbary może ucierpieć.
  • Nie wykluczyła ona wyrządzenia szkód cielesnych, a nawet śmierci intruza.
  • Zobacz także: Petru wygrał z Kaczyńskim. Sąd apelacyjny przyznał rację założycielowi Nowoczesnej

Pani Barbara Bąba ogłosiła w środę autonomię swojej posiadłości “Zakątku u Basi”.

Ja Barbara z rodu Gułaga, w związku z uszkodzeniem prawa w Rzeczypospolitej Polskiej ogłaszam, że powołuje do życia autonomię stanowiącą normy prawne, samodzielność prawną, bez oderwania obszaru od Rzeczypospolitej

– ogłosiła Barbara Bąba.

W punkcie o “prawie” obowiązującym na terenie tzw, autonomii, podkreśliła, że każde naruszenie prywatności “Zakątku u Basi” będzie miało swoje konsekwencje w życiu i zdrowiu nieproszonego gościa. Swoją własną osobę ustanowiła rzekomym monarchą o silnej władzy, stwierdzając, że “prawa” mogą ulec zmianie, gdy sama o tym zdecyduje.

Taka moja wola nadana od stwórcy

– zaznaczyła.

Jeden z użytkowników Twittera postanowił zadrwić z pani Barbary i jej oświadczenia. Stwierdził nawet, że wiele ludzi postanawia ogłaszać autonomię, aby złagodzić stres, zmniejszyć lęk, czy podwyższyć sobie samoocenę.

Coraz więcej istot żywych decyduje się na ogłaszanie autonomii, co pozwala im osiągać niesamowite korzyści. Autonomie są w stanie złagodzić stres, zmniejszyć lęk, jak również pozytywnie wpływają na samoocenę i jakość snu. Mają również działanie antyokscydacyjne

– podaje użytkownik Twittera.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com, medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY