Kontrowersyjne postępowanie izraelskiej policji. Dwie dziewczynki aresztowane

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Izraelskie flagi.

Izraelskie flagi. / Fot. Pixabay

Każdego roku służby Izraela aresztują od 500 do 700 nieletnich Palestyńczyków. Większości z nich nie podaje się powodu zatrzymania.

Zobacz też: Nadchodzi unijna rewolucja. Koniec z różnymi ładowarkami smartfonów

Na opublikowanym w internecie materiale można zobaczyć, jak izraelski żołnierz aresztuje 10-letnią palestyńską dziewczynkę. Druga z nich mówi żołnierzowi, że nie może zabrać jej siostry. Ten odpowiada: “Nie mogę?!”, i podchodzi, by skuć dziesięciolatkę. Starsza dziewczynka mówi, aby zaaresztował ją w zamian za młodszą siostrę, dodając, że nie obchodzi ją czy zostanie aresztowana. Żołnierz aresztuje obie.

Każdego roku służby Izraela aresztują od 500 do 700 nieletnich Palestyńczyków. Jak podaje Khaled Quzmar, większości z nich nie podaje się powodu zatrzymania. Przykładowym powodem jest rzucanie kamieniami, bądź zbieranie ziół i dzikich warzyw. Nieletnie osoby są przesłuchiwane, i zmusza się je do podpisania dokumentów w języku hebrajskim (którego nie rozumieją).

Warto przy tym przypomnieć, iż według religii talmudyzmu (zwanej dzisiaj często “judaizmem”) goje (nie-Żydzi) są ludźmi “niższej kategorii”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY