Szczepienia na COVID a ciąża. Amerykański portal ujawnia dane

WAŻNE
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Ciąża

Ciąża / Fot. pxhere.com

Według artykułu „Szokujący dokument firmy Pfizer ujawnia, że 82% zaszczepionych kobiet w ciąży poroniło” (autorstwa Anny Reed z amerykańskiej antyaborcyjnej strony LifeNews) organizacja Public Health and Medical Professionals for Transparency (PHMPT) zażądała od amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków (FDA), na podstawie ustawy o wolności informacji, dokumentacji licencyjnej szczepionek na covid.

Zobacz także: Bąkiewicz krytycznie o polskich władzach: “Klęczymy na kolanach”

Gdy urząd odmówił, organizacja „podała urząd do sądu, i sędzia federalny na początku 2022 »nakazał FDA, stopniowo udostępniać dokumenty«. Ujawnione dokumenty zostały opublikowane przez PHMPT.

2 maja 2022 PHMPT w publikacji „reissue_5.3.6 postmarketing experience.pdf” ujawniła, że na 272 kobiet w ciąży, które zostały zaszczepione do 8 lutego 2021, monitorowano stan zdrowia 34 kobiet, a 238 nie (88%). 124 z tych kobiet „miało jakiś rodzaj niepożądanej reakcji (49 niegroźne, 75 poważne)”.

Co bardziej szokujące na 34 ciąże, które monitorowano, 28 dzieci zmarło przed lub po urodzeniu. Potwierdza to wcześniejsze doniesienia, że szczepionki na covid zwiększały ryzyko powikłań ciąży, niepłodności, poronień.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

lifenews.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY