Trump: Istnienie zła nie jest powodem do rozbrajania praworządnych obywateli

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Donald-Trump-NRA

Donald Trump podczas konferencji NRA. / Fot. Wikimedia Commons

Donald Trump uważa, że nauczyciele powinni zostać uzbrojeni, aby mogli ochronić swoich uczniów przed ,,złem''. Według byłego prezydenta USA, każdy obywatel USA ma prawo do posiadania broni.
  • „Istnienie zła w naszym społeczeństwie nie jest powodem do rozbrajania praworządnych obywateli”[…] „istnienie zła jest powodem uzbrojenia praworządnych obywateli”- powiedział były prezydent USA, Donald Trump.
  • Zwiększenie bezpieczeństwa w szkołach. Trump uważa, że należy zainstalować ,,solidne ogrodzenia” i wykrywacze metali przed wejściem do szkoły oraz wzywał do uzbrojenia nauczycieli. Senator Ted Cruz: Konfiskata lub zakaz posiadania broni na terenie Stanów Zjednoczonych doprowadzi jedynie do wzrostu przestępczości.
  • Według Trumpa, Joe Biden wykorzystuje politycznie ,,łzy pogrążonych w żałobie rodzin” w celu przeforsowania swoich projektów pozwalających na rozbrojenie Amerykanów.
  • Zobacz też: 30 lat temu Korwin zgłosił uchwałę lustracyjną

Po masakrze w jednej ze szkół w Teksasie, Joe Biden i Partia Demokratyczna chcą wprowadzić ograniczenie prawa do posiadania broni.

Trump za prawem do broni

Jednak były prezydent USA Donald Trump ma odmienne zdanie. Uważa, że ograniczenie prawa do posiadania broni nie rozwiąże problemu a tylko go nasili. Podczas dorocznej konferencji Narodowego Stowarzyszenia Strzeleckiego (NRA) w Uvalde stwierdził, że jedyną właściwą drogą walki z przestępczością jest włożenie przeciętnemu Amerykaninowi broni do ręki.

W piątek 27 lutego wezwał do ,,uzbrajania obywateli” aby mogli prowadzić ,,walkę ze złem”. Uważa, że tylko tak można walczyć z otaczającym nas złem i przed nim się bronić. Uważa też, że przeciętny Amerykanin będzie czuł się bezpieczniej poprzez posiadanie broni. Pozwoli ona uchronić jego i jego rodzinę przed złem.

„Istnienie zła w naszym społeczeństwie nie jest powodem do rozbrajania praworządnych obywateli”[…] „istnienie zła jest powodem uzbrojenia praworządnych obywateli”.

– mówił były prezydent Donald Trump.

Według Donalda Trumpa, Joe Biden wykorzystuje politycznie ,, łzy pogrążonych w żałobie rodzin” w celu przeforsowania swoich projektów pozwalających na rozbrojenie Amerykanów.

Nauczyciel powinien mieć broń

Trump wzywa przede wszystkim do zwiększenia bezpieczeństwa w szkołach. Uważa, że należy zainstalować ,,solidne ogrodzenia” i wykrywacze metali przed wejściem do szkoły oraz wzywał do uzbrojenia nauczycieli.

Senator Ted Cruz podczas konferencji NRA stwierdził, że konfiskata lub zakaz posiadania broni na terenie Stanów Zjednoczonych doprowadzi jedynie do wzrostu przestępczości.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

nczas

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY