USA. Wyciągnęli go z auta, na oczach przechodniów zamietli asfalt i obrabowali [+WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
USA

Sprawcy rozboju wyciągnęli mężczyznę z własnego samochodu. / fot. Twitter

USA od zawsze były rajem dla ulicznych przestępców. Z roku na rok dostrzec można coraz większą bezczelność bandytów i niestety, zupełną bierność przechodniów. Media społecznościowe obiegło nagranie z Los Angeles, na którym widać, jak grupa czarnoskórych mieszkańców miasta rabuje kierowcę drogiego auta sportowego. Dramatyczna scena odbyła się na oczach podekscytowanych przechodniów.

W USA to już codzienność?

Media społecznościowe obiegło wideo dokumentujące przebieg “akcji” czarnoskórych bandytów. Grupa rabusiów popisała się zaskakującą bezczelnością. Sprawcy rozboju w biały dzień napadli na kierowcę czerwonego sportowego auta. Pojazd nosił na sobie ślady uszkodzeń, prawdopodobnie spowodowanych przez ulicznych gangsterów.

Kiedy zaatakowany kierowca usiłował odjechać z miejsca, rozpędzony uderzył w samochód znajdujący się naprzeciwko. Wykorzystali to bandyci, którzy wyciągnęli swoją ofiarę z auta, poturbowali i przetrzebili kieszenie. Wszystko odbyło się na oczach rechoczącego przechodnia, który wrzucił scenę rodem z filmu kryminalnego do Internetu.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY