Jest wyrok Sądu Lekarskiego. Dr Paweł Basiukiewicz uniewinniony

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Dr Paweł Basiukiewcz. / Fot. Wikimedia Commons

Dr Paweł Basiukiewicz został uniewinniony przez Sąd Lekarski. Lekarz został oskarżony o postępowanie niezgodne z etyką lekarską. Dr Paweł Basiukiewicz krytykował postępowanie rządu w Polsce i na świecie w związku z pandemią koronawirusa.

Mój Mocodawca, Dr Paweł Basiukiewicz, został właśnie uniewinniony w całości przez Sąd Lekarski przy Okr. Izbie Lekarskiej w Warszawie w związku z zarzutami prezentowania w ostatnich 2 latach poglądów niezgodnych z zasadami Etyki Lekarza.

– napisał mecenas Piotr Schramm.

Bardzo dziękuję za tę Sprawiedliwość.

– dodał mecenas Schramm.
https://twitter.com/Piotr_Schramm/status/1527251904392318976?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1527251904392318976%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpch24.pl%2Fdr-pawel-basiukiewicz-uniewinniony-przelomowy-wyrok-sadu-lekarskiego%2F

Przypomnijmy, Dr Paweł Basiukiewicz otrzymał wezwanie na przesłuchanie do Naczelnej Izby Lekarskiej. Na przesłuchanie zostali wezwani, również m.in. dr Zbigniew Martyka – kierownik Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego w szpitalu w Dąbrowie Tarnowskiej; prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski; dr Paweł Grzesiowski – lekarz pediatra, immunolog, doktor nauk medycznych.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie: MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY