Sposób na zaskoczenie klienta? Filiżanki z logo firmy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Ludzie mogą zapomnieć, co powiedziałeś. Może im również umknąć z pamięci to, co zrobiłeś. Jednak nigdy nie zapomną, jak się dzięki Tobie poczuli. A prezenty firmowe to doskonały sposób, aby zaskoczyć klienta i pokazać mu, że nie jest Ci obojętny. Filiżanki z logo firmy mogą być upominkiem, który pomoże wytworzyć wyjątkową więź między konsumentem a Twoim przedsiębiorstwem! Dlaczego jest to dobry sposób, by budować relację z klientem? Przekonaj się sam!

Filiżanki z logo firmy – dlaczego warto na nie postawić?

Jaki sens kryje się za umieszczaniem elementów graficznych związanych z Twoją firmą na kubkach czy filiżankach? Czy taki upominek dla klienta to jedynie miły gest, który zostanie szybko zapomniany? Nic bardziej mylnego! Takie prezenty sprawdzają się doskonale do aktywnego budowania pozytywnego wizerunku Twojego przedsiębiorstwa. Filiżanki z logo firmy to produkt, który będzie używany przez obdarowaną osobę na co dzień – w ten sposób znak Twojej organizacji często pozostaje w zasięgu wzroku klientów, którzy z czasem zupełnie nieświadomie zaczynają odczuwać pozytywniejsze emocje w stosunku do Twego przedsiębiorstwa.

Skuteczny marketing zawsze wiąże się z rozumieniem ludzkiej psychologii. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy inwestować w produkty z logo – odpowiedź brzmi: tak, tak i jeszcze raz tak! To subtelne, aczkolwiek wyjątkowo skuteczne narzędzie reklamy, które warto wykorzystać do budowania silnej marki. Postaw na filiżanki z logo, które odznaczają się wysoką jakością – zaoferuj swym klientom coś, czego nie otrzymają od konkurencji!

Wyróżnij się!

W obecnych czasach przedsiębiorstwa korzystają z wielu kanałów marketingowych, różnicując swój przekaz i próbując dotrzeć do jak największego grona klientów. Sprawia to, że nie jest łatwo się przebić oraz pozyskać nowego konsumenta czy też zatrzymać obecnego klienta. Co możesz zrobić, aby Twoja organizacja wyróżniła się spośród konkurencji? Jesteśmy otoczeni tysiącem reklam – sprawia to, że wielu konsumentów jest wręcz zirytowana kolejnymi zachętami do zakupu, nowymi billboardami, banerami. Czy istnieje jakikolwiek sposób, by pozyskać klienta w subtelny sposób? Odpowiedzią na to pytanie są filiżanki z logo! Ale dlaczego?

Drobne podarunki kryją w sobie ogromną moc – wynika to z prostego mechanizmu psychologicznego, który jest zwany zasadą wzajemności. Kiedy ktoś da nam prezent, pragniemy się mu odwdzięczyć – brzmi prosto, prawda? Możemy to wykorzystać w marketingu i sprawiać, że zarówno potencjalni, jak i obecni klienci będą nas darzyć większą sympatią!

Filiżanki z logo – czy tylko dla klientów?

Czy filiżanki z logo firmy to upominek, który możemy podarować jedynie klientom? Nie! To doskonały prezent dla pracowników, ponieważ buduje to poczucie wspólnoty i przynależności do firmy. Taki gest w szczególności docenią nowi członkowie organizacji – powitalny upominek sprawi, że już na początku poczują się częścią zespołu oraz odczują większą swobodę. Nie zapominaj o istocie pokazywania swym pracownikom, jak wiele dla Ciebie znaczą!

Zaprojektuj filiżanki z logo firmy!

Nie czekaj ani chwili dłużej i zaprojektuj filiżanki z logo swej firmy – bądź o krok przed konkurencją! Jak to zrobić? Najpierw wybierz kształt oraz rozmiar produktu. Możesz postawić na styl, który będzie zaskakujący i wyróżniający lub też zdecydować się na klasyczne opcje – wszystko zależy od Twoich preferencji. O czym warto pamiętać? O kształcie rączki – znacząco wpływa on na komfort użytkowania produktu, dlatego wybierz taki, który zapewnia wygodny uchwyt. 

Kolejny krok to wybór koloru filiżanki – nie zapominaj, by zdecydować się na taką barwę, która uwydatni Twoje logo. Prostą zasadą jest dobranie jasnej filiżanki do ciemnej grafiki i odwrotnie. W ten sposób będziesz mieć pewność, że logo będzie widoczne i czytelne – a przecież właśnie o to chodzi!

Jaki jest ostatni etap? Przygotowanie plików z grafiką i złożenie zamówienia. Filiżanki z logo firmy to idealny sposób na subtelną reklamę, dzięki której wyróżnisz się spośród konkurencji. Przekonaj się sam, jakie to proste, ale zarazem skuteczne narzędzie marketingowe!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY