Przez Szczecin przeszedł Marsz dla Życia [FOTO, WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marsz dla Życia w Szczecinie 2022.

Marsz dla Życia w Szczecinie 2022. / Fot. PAP/Marcin Bielecki. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

W niedzielę 8 maja spod pomnika Jana Pawła II w Szczecinie wyruszył 18. Marsz dla Życia. Uczestnicy manifestowali pod hasłem "Wybierz życie!".

Zobacz też: Polska sieć sklepów rośnie w imponującym tempie. Są nowe dane

W niedzielę 8 maja spod pomnika Jana Pawła II w Szczecinie wyruszył 18. Marsz dla Życia. Uczestnicy manifestowali pod hasłem “Wybierz życie!”, a organizatorem była Fundacja Małych Stópek. Jak podaje 24Kurier.pl:

Przyszło wiele rodzin z dziećmi, także w wózeczkach. Były też osoby na wózkach inwalidzkich oraz rowerzyści. Było wiele flag i transparentów, a sporo uczestników przyszło w białych koszulkach lub w takowe zaopatrywało się na miejscu. Przynoszono też pieluchy, które zostaną przekazane dla Domu Samotnej Matki. Służbom porządkowym pomagali harcerze.

Organizator marszu ksiądz Tomasz Kancelarczyk zapraszał do udziału wszystkich, którzy sprzeciwiają się największemu ludobójstwu w historii. Odwołał się również do obecnej sytuacji na Ukrainie. Jako ciekawostkę podał, że papieska encyklika dotycząca życia została spisana na półkilometrowym transparencie.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

24Kurier.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY