Warszawa: Plaga gwałtów na młodych Polkach. Sprawcami “obcojęzyczni kierowcy Ubera i Bolta”

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!

Warszawa od dawna szczyci się wielokulturowością i zniszczeniem wizerunku miasta monoetnicznego. Okazuje się, że za pożądaną przez lewicę i Trzaskowskiego inkluzywność rasową płacą polskie kobiety.
  • Warszawa pod rządami lewicowców i liberałów dogania powoli standardy zachodnie
  • “Rzeczpospolita” informuje w środę, że przez miasto przechodzi fala gwałtów
  • Według dziennika, wykryto już 20 przypadków napaści seksualnych w przejazdach zamawianych za pośrednictwem popularnych internetowych aplikacji
  • Najmłodsza z ofiar ma szesnaście lat
  • Przypadków przestępstw seksualnych może być nawet kilka razy więcej niż podają to oficjalne dane
  • Zobacz także: Przemysław Czarnek ostro o słowach papieża Franciszka nt. wojny: “Obraził Polaków. Musimy to mówić wprost”

Warszawa i plaga gwałtów

Plaga gwałtów w Warszawie w przejazdach zamawianych w internecie. Wykryto już 20 przypadków z podobnym modus operandi sprawców.

– podaje w środę “Rzeczpospolita”.

Dziennik wskazuje, że jego dziennikarze dotarli do listy śledztw dotyczących przestępstw seksualnych popełnionych na młodych kobietach w stolicy. Według “Rzeczpospolitej” sprawcami są “obcojęzyczni” kierowcy popularnych sieci Bolta i Ubera.

Ofiarami gwałtów są młode Polki i kilka kobiet pochodzących z innych krajów. Najmłodsza z poszkodowanych kobiet ma 16 lat. Choć śledztwa dotyczą 20 przypadków – 11 z ubiegłego roku i 9 z obecnego, “Rz” wskazuje, że gwałtów może być nawet kilkakrotnie więcej.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Rzeczpospolita

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY