Marine Le Pen: Nigdy się nie poddam [+WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marine Le Pen

Marine Le Pen po ogłoszeniu wyników wyborczych. / fot. PAP/EPA/IAN LANGSDON Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Marine Le Pen zgodnie z przewidywaniami poniosła spektakularną klęskę w wyborach prezydenckich we Francji. Kandydatka prawicy zdobyła raptem 42,4 procent poparcia.

Marine Le Pen przegrywa

Ubiegający się o reelekcję Macron uzyskał 57,6 procent głosów, natomiast Le Pen – 42,4 procent.

Po ogłoszeniu wyników przewodnicząca Zgromadzenia Narodowego zabrała głos na swoim wieczorze wyborczym i wygłosiła gorące przemówienie do swoich sympatyków.

Idee, które reprezentujemy, wypłynęły podczas tych wyborów. Wynik jest dla nas czymś w rodzaju zwycięstwa. Miliony rodaków wybrało naszą opcję, wybrało zmianę. Jestem im głęboko wdzięczna, tak jak wszystkim z was, którzy zaufali mi podczas pierwszej i drugiej tury. Dziękujemy zwłaszcza tym moim rodakom, którzy mieszkają na wsi i na prowincji. Ta siła nie zostanie zapomniana.

– zwróciła się do wyborców Le Pen.

Mylili się ci, którzy uważali, że poniesiemy wielką klęskę. Dlatego pozostajemy z nadzieją. Jest to też wiadomość dla rządzących Europą, że nie podporządkują sobie francuskiego narodu, nie zgaszą jego aspiracji ku zmianie. Chcemy bronić naszych mocy nabywczych, systemu społecznego i politycznego wobec anarchicznej migracji napędzanej przez prezydenta Macrona. (…) Będę kontynuowała moje zobowiązania wobec Francji. Nigdy się nie poddam. Takiej motywacji nie miałam nigdy wcześniej.

– mówiła kandydatka na prezydenta Francji.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Nczas

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY