Mentzen: “Grabarczyk został wyrzucony za wspieranie partii Wyspy Węży”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Sławomir Mentzen

Sławomir Mentzen / Fot. Facebook/ Sławomir Mentzen

Dzisiaj dyrektor biura prasowego Konfederacji Tomasz Grabarczyk poinformował o swoim odejściu z partii KORWiN, zaznaczył jednak, że nadal będzie rzecznikiem sejmowego ugrupowania. W swoim pożegnalnym wpisie skrytykował on m.in. wypowiedzi Janusza Korwin-Mikke ws. wojny na Ukrainie. Zarzucił również Sławomirowi Mentzenowi sterowanie decyzjami prezesa partii.
  • W czwartek rzecznik Konfederacji Tomasz Grabarczyk poinformował o wyrzuceniu go z partii KROWiN
  • Zaznaczył, że nadal będzie sprawował funkcję dyrektora prasowego Konfederacji, a także działał w ramach jej struktur
  • Wiceprezes Sławomir Mentzen wyjaśnił, że Grabarczyk został wyrzucony za prowadzenie dywersji na rzecz tzw. partii Wyspy Węży, czyli anarcho-liberalnych rozłamowców
  • Zobacz także: Rozłam w partii KORWiN. Pejo: „Konfederacja jest na tyle silna” [NASZ WYWIAD]

W odpowiedzi na zarzuty Tomasza Grabarczyka, wiceprezes partii KORWiN zamieścił wpis na Twitterze. Sławomir Mentzen stwierdził, że rzecznik prasowy Konfederacji został wyrzucony za prowadzenie dywersji, a także za wspieranie tzw. partii Wyspy Węży.

Jest zupełnie oczywiste, że Grabarczyk wyleciał za działanie na szkodę partii KORWiN poprzez wspieranie Partii Wyspy Węży. Nie wiem, czy Putin znajduje się w uzasadnienie wyroku, a jeżeli tak, to załapał się tam jak Piłat do Credo. Chodziło o dywersję w partii

– napisał Sławomir Mentzen.

Użytkownicy oraz sympatycy Konfederacji zarzucili Mentzenowi sprzyjanie “rosyjskiej narracji”, gdyż ten użył niezrozumiałego argumentu o rzekomym wspieraniu przez Grabarczyka “partii Wyspy Węży”. Jeden z użytkowników wyjaśnił, że to stwierdzenie może dotyczyć posłów Artura Dziambora, Jakuba Kuleszę i Dobromira Sośnierza, którzy wcześniej zdradzili Korwina.

A ja mam lepszy pomysł. Przestańcie się kłócić bo skończycie na śmietniku historii a jak chcecie prawicę w kolejnym Sejmie to ogarnijcie ten burdel

– zaproponował jeden z sympatyków.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Rozłamowcy od Korwina

Na początku marca trójka posłów z Konfederacji Artur Dziambor, Dobromir Sośnierz oraz przewodniczący koła Jakub Kulesza ogłosili swoje odejście z partii KORWiN i planując założyć nowe ugrupowanie, które ma być czwartą odnogą dla Konfederacji.

Wyraźnie przy tym zaznaczyli, że nadal będą kontynuować swoją pracę w kole i środowisku Konfederacji. Chcieli oni jednak odciąć się na dobre od kontrowersyjnych opinii Janusza Korwin-Mikke m.in. na temat wojny na Ukrainie.

medianarodowe.com, twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY