Nowy interaktywny program w Mediach Narodowych. “Strefa Zrzutu”. Weź udział w środy o 17:30 [+WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Strefa Zrzutu/Nowy program w Mediach Narodowych / Fot. Media Narodowe/You Tube

Nowy program w Mediach Narodowych ,,Strefa Zrzutu''. ,,Program jest tworzony dzięki Państwu i dla Państwa. My jesteśmy Państwa sługami. Państwo płacą i Państwo wymagają'' - oznajmił prowadzący program, Karol Plewa.
  • Program “Strefa Zrzutu” jest tworzony przez nas wszystkich. – Program jest tworzony dzięki Państwu i dla Państwa. My jesteśmy Państwa sługami. Państwo płacą i Państwo wymagają – oznajmił prowadzący program, Karol Plewa.
  • W studiu będziemy poruszać najbardziej gorące tematy. Zawsze na bieżąco, najświeższe informacje, najlepsi prowadzący.
  • Zapraszamy do gorących i wolnych od cenzury dyskusji.
  • Zobacz też: Ukraińscy uchodźcy w Holandii czekają tygodniami na rejestrację

,,Strefa Zrzutu”, to nowy program w Mediach Narodowych, który powstał z myślą o naszych widzach i polskich obywatelach. Program ten jest całkowicie finansowany z Państwa wpłat na rzecz Mediów Narodowych. Gorąco zapraszamy do dokonywania mniejszych lub większych wpłat na konto Mediów Narodowych. Nie ukrywamy, że liczymy na wsparcie naszych widzów, którzy od początku istnienia Mediów Narodowych stoją u naszego boku.

Czytaj też: Wojna na Ukrainie. “Przed nami prawdopodobnie najważniejsza bitwa”

,,Strefa Zrzutu” program stworzony z myślą o polskim narodzie

Każdy polski obywatel mam prawo do prawdziwej, rzetelnej i nie ocenzurowanej informacji w mediach. Takich informacji Media Narodowe chcą Państwu dostarczyć. W nowym programie będziemy poruszać najgorętsze tematy. Gwarantujemy, że nasze media są wolne od propagandy i poprawności politycznej. Każdy ma prawo do wypowiedzi, podzielenia się swoim zdaniem z pozostałymi widzami. Zapraszamy, również do gorącej dyskusji na naszym czacie, który będzie dostępny dla Państwa podczas trwania programu.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY