Marianna Schreiber zakłada własną partię polityczną. “Mam dość”

Dodano   6
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marianna Schreiber

Marianna Schreiber świeżą krwią na polskiej scenie politycznej? / fot. Twitter

Marianna Schreiber to gwiazda programu "Top Model" oraz żona działacza PiS. Zaznajomiona z show biznesem modelka coraz odważniej wchodzi w świat bezwzględnej, wielkiej polityki.
  • Marianna Schreiber ogłosiła w środę, że zakłada nowe ugrupowanie polityczne
  • Partia “Mam dość” ma wystartować w wyborach parlamentarnych w 2023 roku
  • Modelka twierdzi, że nowa siła na polskiej scenie politycznej będzie wyborem tych ludzi, którzy chcą, aby świat stał się lepszym miejscem
  • Gwiazda “Top model” zauważa, że nie wie, czy jej partia rozwiąże problemy, ale wierzy, że znajdą się fachowcy, którzy jej w tym pomogą
  • Zobacz także: Najstarszy Polak nie żyje. Miał 112 lat i niesamowitą kondycję

Marianna Schreiber zakłada partię polityczną

Modelka już wcześniej wykazywała zainteresowanie światem polityki. Gwiazda “Top model” opublikowała na Instagramie swoją polityczną odezwę, w której tłumaczy, jakich ludzi chce zrzeszać wokół siebie, i wyjaśnia powody swojej decyzji.

Nowa partia na WYBORY 2023r. – DO ZOBACZENIA.

– zakomunikowała Schreiber na Instagramie.

Partia “Mam dość” przełamie te wieczne kłamstwa, puste obietnice, wieczne przepychanki lewicy z prawicą. My mamy tego dość! Chcemy nowości, prawdy, chcemy właściwych rozwiązań.

– przekonuje żona działacza PiS.

Tak wielu z nas ucieka od polityki. Ale ona dogoni każdego, czy tego chce, czy nie chce. Tak wielu Polaków zrezygnowało z oddania swojego głosu w wyborach, ponieważ nikt nie reprezentuje ich interesu. Istniejące ugrupowania od wielu lat ścierają się w sposób pozbawiony kultury politycznej. Zarzucają sobie winę za błędy, niepowodzenia w rządzeniu. Po każdej ze stron kończy się wszystko na obietnicach bez pokrycia. W partii “MAM DOŚĆ” może być każdy, komu zależy na dobru każdego człowieka. Mam dość kategoryzowania ludzi, odrzucania tych, którzy czynią więcej niż niejeden polityk.

– głosi Marianna Schreiber.

Modelka nie jest jednak pewna tego, czy jej opcja polityczna rozwiąże problemy trapiące Polaków.

Czy mój program rozwiąże problemy? Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie w tej chwili. Wierzę, że znajdą się fachowcy, którzy mnie wesprą. Wielu z Was stwierdzi, że w pojedynkę jestem na przegranej pozycji, a tworzyć coś samemu jest bardzo ciężko, dlatego wierzę, że RAZEM nam to się uda. Dlatego za jakiś czas, letnią porą, widzimy się w każdym miejscu w Polsce.

– wskazuje przyszła pani polityk.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Radio ZET

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY