Adoracja bez granic już w najbliższy piątek

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
3 maja

Matka Boża / Fot. Angelo Senchuke, LC/Cathopic

W najbliższy piątek, 25 marca, w łączności z Watykanem i Konferencją Episkopatu Polski, rozpoczniemy w parafiach całodobową Adorację bez Granic.

Już w najbliższy piątek, 25 marca, w uroczystość Zwiastowania Pańskiego Ojciec Święty Franciszek poświęci Ukrainę i Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi. Jest to akt zgodny z wolą Matki Bożej wyrażonej w Fatimie w 1917 r. Poświęcenie ma odbyć się w łączności ze wszystkimi biskupami na świecie.

Konferencja Episkopatu Polski wezwała do duchowej łączności z wydarzeniami, które mają mieć miejsce na Watykanie. Odpowiednią na to wyzwanie jest inicjatywa organizacji Solo Dios Basta (Bóg sam wystarczy). Organizacja zachęca, by włączyć się w 24 godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w parafiach. Nie ma z góry narzuconego programu – jej przebieg zależny jest od woli proboszczów, którzy zdecydują się dołączyć do inicjatywy. Adoracja ma potrwać do uroczystego błogosławieństwa przed sobotnią wieczorną Mszą Świętą. Intencją całodobowej adoracji jest przebłaganie za nasze grzechy, nasze własne nawrócenie, szacunek dla życia, zapanowanie pokoju Bożego na całym świecie, szczególnie na Ukrainie.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

radiomaryja.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY