Wolontariusze poprosili gwiazdora TVN o pomoc. Zaskakująca reakcja

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Siedziba TVN

Siedziba TVN / Fot. Wikimedia Commons

Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „KLIKA” prowadzi zbiórkę na pomoc Ukrainie. Jedna z wolontariuszek przekazała informacje o inicjatywie, wraz z załączonymi zdjęciami gwiazdorowi TVN Filipowi Chajzerowi z prośbą o rozpropagowanie zbiórki. Ten zamiast tego udostępnił na swoim profilu nadesłane zdjęcia, nie pisząc ani słowa o tym, że nie ma z nimi nic wspólnego.

Zobacz także: Tragedia w Koszalinie. Ciało kobiety znalezione na śmietniku

Chajzer zamiast rozpropagować wartościową inicjatywę, postanowił nadesłane materiały wykorzystać do autopromocji. O sprawie poinformowała Grażyna Aondo-Akaa z fundacji KLIKA.

W ostatni weekend organizacja prowadziła w Krakowie zbiórkę rzeczową. Inicjatywę można wesprzeć także wpłatą na konto. Jak wskazała Aondo-Akaa, zebrane rzeczy pomogą niepełnosprawnym dzieciom przebywającym na Ukrainie.

Zawieziemy to wszystko do Marijanny, do Iwanofrankowska. Marijanna ma pod opieką 50 dzieci. Duża część z nich to dzieci z niepełnosprawnością. Część – ewakuowane z Charkowa – informowała we wpisie w mediach społecznościowych kilka dni temu.

Jak dodała działaczka społeczna w niedzielny wieczór, przygotowano trzy budy darów, które trafią na Ukrainę.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

facebook.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY