Prezydent Przemyśla zaskoczył Salviniego. “Zobaczmy co twój przyjaciel Putin zrobił”[+WIDEO]

Dodano   7
  LoadingDodaj do ulubionych!
Nieprzyjemna sytuacja dla Salviniego

Wojciech Bakun i Matteo Salvini / Fot. PAP/EPA/Darek Delmanowicz. arodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Do niespodziewanej sytuacji doszło dzisiaj w Przemyślu, gdzie przybył z wizytą lider włoskiej partii Lega Matteo Salvini. Podczas wspólnej konferencji prasowej, prezydent miasta Wojciech Bakun wyciągnął i pokazał do kamer koszulkę z wizerunkiem Władimira Putina. Podobną miał niegdyś na sobie sam włoski polityk.
  • Dzisiaj do Warszawy i Przemyśla przyleciał Matteo Salvini, lider włoskiej partii Lega, która bardzo często prowadzi w sondażach wyborczych.
  • Włoski polityk oraz były minister spraw wewnętrznych miał wraz z prezydentem Przemyśla Wojciechem Bakunem udać się na granicę polsko-ukraińską.
  • Podczas wspólnej konferencji prasowej, Bakun niespodziewanie wyciągnął koszulkę z wizerunkiem Władimira Putina.
  • Taką samą nosił kilka lat temu Salvini, aby podkoloryzować kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego.
  • Zobacz także: Trwa wojna, a Grzegorz Braun wykluczony z obrad Sejmu… Bo nie miał maseczki. Sejm chce przyjąć skandaliczne przepisy

Prezydent Przemyśla miał udać się wraz z Matteo Salvinim na granicę, aby spotkać się z ukraińskimi uchodźcami, jednak podczas konferencji Wojciech Bakun trzymając biały t-shirt z wizerunkiem Putina, stwierdził jednoznacznie, że nie darzy szacunkiem włoskiego polityka.

Jest to osoba, którą określa pan jako swojego przyjaciela. Pojedziemy do ośrodka dla uchodźców, jeżeli będzie pan w tej koszulce

– zakomunikował Wojciech Bakun.

Warto przypomnieć, że kilka lat temu przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, lider partii Lega bardzo często zakładał w kampanii wyborczej białą koszulkę z twarzą Putina, aby podkreślić swoje antyunijne nastawienie.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY