Trwa plebiscyt “Kobieta z Wielkim Sercem”. Głosowanie w internecie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Młodzież Wszechpolska

Konfederacja Kobiet RP organizuje plebiscyt "Kobieta z Wielkim Sercem". Głosowanie trwa do 8 marca, a zwyciężczynię plebiscytu poznamy na Dzień Kobiet.

Zobacz także: Post dla Pokoju. Trwa wielkopostna akcja

W plebiscycie “Kobieta z Wielkim Sercem” znalazło się 11 kobiet.

Do tytułu „Kobiety z wielkim sercem” nominowałyśmy 11 Pań. Są wśród nich mamy – blogerki, które wspierają inne matki swoim doświadczeniem i wiedzą oraz pokazują codzienne piękno małżeństwa i macierzyństwa, są również działaczki społeczne zaangażowane w wartościowe projekty na rzecz innych i dobra wspólnego, są mamy pracujące, którym udało się pogodzić życie rodzinne z zawodowym bez szkody dla żadnej z tych przestrzeni – podkreślają organizatorzy.

Zostało jeszcze tylko kilka dni na oddanie swojego głosu.

Ogłaszając wyniki plebiscytu właśnie 8 marca, chcemy pokazać, że za wulgarnymi transparentami stoi tylko część polskich kobiet, a miliony Polek nie utożsamiają się z promowanymi tam antywartościami. Pragniemy także rozpocząć dyskusję o kobiecości, jej przejawach i barwach – przekazała Konfederacja Kobiet RP.

W plebiscycie nominowane są: Bogna Białecka (prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii), Katarzyna Głowacka (prowadząca bloga “Mama w Dużym Brązowym Domu”), Maria Górczyńska (prowadząca bloga “Chrześcijanka z sąsiedztwa”), Magdalena Korzekwa-Kaliszuk (założycielka i prezes Fundacji Grupa Proelio), Anna Maria Masłowska (prezes Stowarzyszenia na rzecz Małżeństwa i Rodziny „Nie ma lekko”), Anna Maternowska-Frasunkiewicz (prowadząca instagramowe konto “Mama lingwistka”), Małgorzata Paleczny (tworząca bloga i stronę dla młodych rodziców), Magdalena Rakowska-Boguta (genetyk, biotechnolog, od drugiej połowy lat 70. angażowała się w działalność opozycyjną), Karolina Rosiek (prowadząca instagramowe konto “Tradycyjna Rodzinka”), Agnieszka Stefaniuk (prowadząca bloga “Family fun by mum”), Anna Wardak (autorka wielu publikacjina temat wychowania dzieci, miłości małżeńskiej i życia rodzinnego).

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

zwsercem.pl, Konfederacja Kobiet RP

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY