Media Narodowe wspierają uchodźców wojennych. Na ekranach pojawił się specjalny kod [WYJAŚNIAMY]

Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości prowadzi zbiórkę na pomoc dla uchodźców, w tym Polaków mieszkających na Kresach. Na antenie Mediów Narodowych pojawił się specjalny kod QR.

Zobacz także: SONDA SEJMOWA: Jak Wzmocnić Polską Armię? Co z Lex Czarnek? [WIDEO]

Na pomoc uchodźcom

Jak poinformował Robert Bąkiewicz, Straż Narodowa i Roty Marszu Niepodległości zdecydowały się przyjąć do 40 osób w organizacyjnym ośrodku tych organizacji w Otwocku. Straż Narodowa i Roty Marszu Niepodległości prowadzą zbiórkę online w tej sprawie.

Nad paskiem informacyjnym podczas programów emitowanych przez Media Narodowe zaczął się pojawiać specjalny kod QR. Po zeskanowaniu, przenosi on na stronę zbiórki.

Chcemy im zagwarantować bezpieczeństwo, ciepło i wyżywienie, dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc finansową. Nasze działania odbywają się w porozumieniu z władzami samorządowymi i centralnymi, odpowiedzialnymi za bezpieczną akcję humanitarną w kraju – wyjaśniono w opisie prowadzonej online zbiórki.

Pilne potrzeby

Do najpilniejszych potrzeb, które zostaną zapewnione uchodźcom należą:

  • wyżywienie,
  • środki higieny osobistej,
  • pościele i odzież,
  • zapewnienie ogrzewania domków noclegowych.

W zależności od indywidualnej sytuacji uchodźców będziemy też starali się im pomóc zaaklimatyzować w Polsce, w przełamaniu barier językowych, w edukacji szkolnej dla dzieci, znalezieniu pracy i kwestiach administracyjnych – napisano.

Media Narodowe wspierają

Zbiórkę można też wesprzeć w siedzibie Mediów Narodowych.

W biurowcu gdzie mieszczą się Media Narodowe zorganizowaliśmy punkt zbiórki najpotrzebniejszych produktów dla uchodźców wojennych, których przyjmuje Straż Narodowa i Roty Marszu Niepodległości – poinformował Tomasz Kalinowski.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com, facebook.com, twojazbiorka.pl

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY