Angela Merkel okradziona na zakupach w Berlinie

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Angela Merkel

Angela Merkel / Fot. PAP. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Jak donosi dziennik "Bild", była kanclerz Angela Merkel została okradziona podczas robienia zakupów w berlińskiej dzielnicy Charlottenburg. Skradziono jej portfel, w którym miała m.in. dokumenty i gotówkę. W tym czasie towarzyszył jej co najmniej jeden funkcjonariusz ochrony z Federalnego Urzędu Kryminalnego (BKA).

  • Według informacji gazety, Angela Merkel była w ubiegły czwartek w południe w supermarkecie delikatesowym w Charlottenburgu.
  • W trakcie zakupów został jej skradziony portfel z zawartością.
  • Znajdował się w torebce, zawieszonej na wózku sklepowym.
  • Zobacz także: Francuski minister do Putina: My też mamy broń nuklearną

Policja potwierdziła, że kradzież została zgłoszona na posterunku w Berlinie-Mitte. Wszczęto śledztwo w sprawie kradzieży. Wiadomo, że w supermarkecie Merkel towarzyszył przynajmniej jeden ochroniarz z Federalnego Urzędu Kryminalnego (BKA).

W skradzionym portfelu miały znajdować się dowód osobisty, karta płatnicza, prawo jazdy i gotówka. “Biuro byłej kanclerz odmówiło komentarza” – informuje “Bild”.

– Nawet w latach pełnienia funkcji kanclerza Merkel była znana z tego, że osobiście chodziła na zakupy. Często widywano ją w supermarkecie w pobliżu dzielnicy rządowej lub w dziale spożywczym francuskiego domu towarowego na Friedrichstrasse

– dodaje dziennik.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Wirtualna Polska

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY