Osadowski — manager aktora Jabłonowskiego ponownie aresztowany [+WIDEO]

Dodano   6
  LoadingDodaj do ulubionych!
Olszański i Osadowski

Olszański i Osadowski / Fot. You Tube/ Spoko DW

O aresztowaniu managera aktora występującego pod pseudonimem Aleksander Jabłonowski poinformował na swoim koncie facebookowym ich kamrat Eugeniusz Mieczysław Michał Sendecki.

Według Sendeckiego „Marcin Osadowski został aresztowany przez Policję w Bydgoszczy. Sierżant Wilczyński z TELEWIZJI NARODOWEJ wszystko nagrywał. Wkrótce wyemituje na swoim kanale na YT”.

Zobacz także: Krajowa Rada Cyrku Medialnego [OPINIA]

Komentując wpis Sendeckiego, użytkownik Крайник Камиль stwierdził, że Osadowski, nazywany Ludwiczkiem „ukradł 200 kg karmy dla psów zebranej przez cumratów”. Zaś Dariusz Jaworowski zarzucił Sendeckiemu, że dał „Marcinowi Osadowskiemu 7000 zł bez pokwitowania, a potem go aresztowali. Jesteś prowokatorem”.

Jaworowski swoje oskarżenia poparł filmikiem.

Łukasz Rempalski, lider partii Korwin w Legionowie stwierdził, że „chłopak Olszańskiego” „Marcin Osadowski został dziś zatrzymany w Bydgoszczy. Wróbelki ćwierkają, że to za wymachiwanie bronią”.

Zatrzymanie Osadowskiego.

Według youtuberów sympatyzujących z Jabłonowskim Osadowski został zatrzymany z paragrafu 224 Kodeksu Karnego, który głosi, że „§ 1. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe organu administracji rządowej, innego organu państwowego lub samorządu terytorialnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Tej samej karze podlega, kto stosuje przemoc lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia funkcjonariusza publicznego albo osoby do pomocy mu przybranej do przedsięwzięcia lub zaniechania prawnej czynności służbowej. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 2 jest skutek określony w art. 156 § 1 lub w art. 157 § 1, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.

Według youtubera „robbuild” w Bydgoszcz, 19.02.2021, „Marcin Osadowski został aresztowany około godz. 18.30, kiedy już po manifestacji szedł w kierunku swojego samochodu. Ponoć powodem zatrzymania jego, to popełnienie przestępstwa z art.244 KK”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY