Dariusz Matecki ujawnia antyludzkie poglądy doktorantki Uniwersytetu Jagiellońskiego

Dodano   6
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dariusz Matecki

Dariusz Matecki / fot. youtube/Prawicowy Internet/Twitter

Dariusz Matecki opublikował w mediach społecznościowych wypowiedź doktorantki Instytutu Psychologii UJ. Małgorzata Steć ujawniła w 2020 roku swoje agresywnie antynatalistyczne zapatrywania.
  • Dariusz Matecki opublikował na Twitterze wypowiedź doktorantki Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • Przed kilkoma dniami media społecznościowe obiegła informacja o poglądach Samuela Nowaka, rzecznika prasowego IP
  • Nowak napisał na Twitterze: „Płód nie jest człowiekiem, więc who cares? Mogą nawet robić z płodów farsz do pierożków, co za różnica?”
  • Szczeciński radny postanowił przytoczyć wypowiedź doktorantki Instytutu w celu nagłośnienia skali problemu obecności zwolenników depopulacji na uczelniach wyższych
  • Zobacz także: Skandaliczne słowa pracownika UJ! “Mogą nawet robić z płodów farsz do pierożków”

Dariusz Matecki ujawnia zapędy depopulacyjne UJ

Prawie 40-letni facet z Partii Razem sugeruje robienie farszu do pierożków z ludzkich płodów, z dzieci. Panie Adrian Zandberg, popiera Pan takie kulinarne rozwiązania?

– zapytał Matecki, odnosząc się do zapędów kanibalistycznych Samuela Nowaka. Sprawa została nagłośniona do tego stopnia i wywołała tak wielką falę oburzenia, że UJ wezwał Nowaka, by wyjaśnił całe zajście.

Rzecznikiem Instytutu Psychologii UJ jest człowiek, który pisze o robieniu farszu do pierogów z ludzkich płodów. W tym samym Instytucie doktorantką jest Małgorzata Steć, która uważa, że “powoływanie do życia kolejnych egzemplarzy gatunku ludzkiego jest swoiście niestrawne”.

– napisał w poniedziałek Matecki, przytaczając wypowiedź doktorantki Instytutu Psychologii UJ.

Szokujący wpis doktorantki

Moje zdanie w temacie jako totalnej antynatalistki jest dość niezmienne (od wielu lat): powoływanie do życia kolejnych (jakichkolwiek!) egzemplarzy gatunku ludzkiego jest swoiście niestrawne.

– napisała w 2020 roku Steć na Facebooku.

Samoograniczenie liczebności populacji człowieka byłoby w największym stopniu moralnie na miejscu. Zarówno przez wzgląd na w końcu jakieś “arcyludzkie” działanie, po drugie przez wzgląd na dobro innych gatunków. Polecam dla dobra ciała i umysłu!

– dodała pracowniczka naukowa UJ.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY