Polskie służby bierne wobec przestępczości aborcyjnej? “To kompromitacja polskiego państwa”

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Największy baner pro-life zniszczony

Baner fundacji "SMS do Nieba" / Fot. Twitter

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk w wywiadzie dla TV Trwam zwraca uwagę na biznesowe działanie ośrodków i organizacji proaborcyjnych w Polsce i na świecie.
  • Korzekwa-Kaliszuk zwróciła uwagę na noszące znamiona przestępstw działania organizacji proaborcyjnych w Polsce.
  • To jest pole do działań policji i prokuratury. To, że ta organizacja działa w sposób publiczny, chwaląc się ilu osobom pomaga zabijać dzieci, jest niestety kompromitacją polskiego państwa. Pokazuje, że Polska nie uskutecznia swojego prawa – wskazała.
  • Podała przykład kobiety, która będąc w 37. tygodniu ciąży, chciała zabić poprzez aborcję swoje dziecko.
  • Zobacz także: Tusk wyśmiany i wykpiony. Spot z paletami ośmieszył szefa PO

Uskutecznić prawo

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk w rozmowie z TV Trwam, przedstawiła fakty dotyczące aborcji w Polsce i na świecie. Ukazuje sytuacje oraz rozwijający się biznes małymi dziećmi.

Ważnym krokiem ku pełniejszej ochronie życia dzieci jest uskutecznienie polskiego prawa, aby przestępcze organizacje aborcyjne nie mogły przyczyniać się do ich zabijania. Od osób ze Stanów Zjednoczonych wielokrotnie słyszałam, że to, co dzieje się w Polsce ma dla nich znaczenie. Jeśli ktoś myśli, że mała Polska i nasze zmiany w prawie nie mają jakiegoś wielkiego wydźwięku na świecie, to zapewniam, że mają ogromną wartość

– mówiła Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, prawnik i psycholog, w rozmowie z TV Trwam.

“To jest pole do działań policji i prokuratury”

Korzekwa-Kaliszuk podała przykład organizacji o nazwie „Aborcyjny Dream Team”, która na swojej stronie internetowej jasno deklaruje pomoc każdej kobiecie chcącej usunąć dziecko. Przedstawiła ona przypadek kobiety, której organizacja pomogła pod koniec stycznia w aborcji za granicą dla kobiety, która była w 37 tygodniu ciąży.

Działalność wspomnianej organizacji w Polsce pokazuje, że polskie organy ścigania – policja czy prokuratura – nie interesują się tą sferą przestępczości. W dużej mierze działania podejmowane przez tę organizację to działania przestępcze: pomoc w zakupie pigułek wczesnoporonnych czy promowanie instrukcji, jak dokonać aborcji w naszym kraju. Sprawą dyskusyjną, także prawnie, jest kwestia pomagania w aborcji dokonywanej za granicą. Natomiast same działania wykonywane na terenie Polski bez cienia wątpliwości noszą znamiona zachowań przestępczych. To jest pole do działań policji i prokuratury. To, że ta organizacja działa w sposób publiczny, chwaląc się ilu osobom pomaga zabijać dzieci, jest niestety kompromitacją polskiego państwa. Pokazuje, że Polska nie uskutecznia swojego prawa

– zaznaczyła prawnik.

Wiemy, że na całym świecie zabijanie dzieci przez tzw. aborcję jest biznesem i sposobem na zarabianie wielkich pieniędzy

– dodała Korzekwa-Kaliszuk.

Potrzebna jest w Polsce zmiana prawa, by organizacje wspierające aborcjonistki zostały zdelegalizowane. Aborcja w Polsce jest dozwolona tylko w szczególnych sytuacjach. Działania takich organizacji są zatem niezgodne z prawem. Korzekwa-Kaliszuk zauważyła, że ruchy pro-life w Polsce robią dużo dobrego i że w USA też wzrasta poparcie dla życia.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Trwam

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY