AGROunia zapowiada protesty. Zablokowane zostaną drogi na terenie całej Polski

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Michał Kołodziejczak

Michał Kołodziejczak / Fot. Media Narodowe

W najbliższą środę w całym kraju odbędą się rolnicze protesty zorganizowane przez AGROunię. Na niektórych odcinkach dróg w regionie należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

Lista lokalizacji stale się powiększa

Lider AgroUnii zapowiedział, że protesty odbędą się 9 lutego w całym kraju. Lista dokładnych lokalizacji stale powiększa się i jest aktualizowana w mediach społecznościowych ugrupowania. Strajki będą polegać na blokadzie dróg na terenie całej Polski. Na ten moment protesty zapowiedziano w kilkudziesięciu miejscach w kraju.

– Jest nam coraz gorzej. Ludzie są coraz bardziej niezadowoleni przez bezradność, bierność rządu. Ich błędy doprowadzą nas do ruiny. Nie ma miejsca na umieranie w ciszy. My te problemy wyniesiemy na ulicę. Pokażemy im, co nas boli i to co nam obiecywali. Oni się przestraszą, gdy nas zobaczą – na strajkach

– poinformowała wczoraj AGROunia.

Protest to także odpowiedź na słowa Mateusza Morawieckiego. Premier podczas VIII Kongresu Rolnictwa RP w Warszawie obiecał, że zrobi wszystko, by wieś była ostoją sukcesu. W ocenie lidera AgroUnii te słowa to fikcja.

– Nie ma nawet najmniejszego miejsca na bierność i przyglądanie się z boku na to co się dzieje. 9 lutego wychodzimy na drogi, mamy przygotowany plan i będziemy walczyć. Nie oddamy tego, co tak bardzo kochamy. Nie damy się spychać na obszary, gdzie już nawet godność nam odbierają

– informują przedstawiciele Agrounii.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

gazeta.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY