Rafał Piech o „ekspertach” od pandemii: Będą rozliczeni [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   12
  LoadingDodaj do ulubionych!
Rafał Piech.

Rafał Piech. / Fot. Media Narodowe/YouTube.

O celach ruchu Polska Jest Jedna (PJJ), walce z sanitaryzmem i kierunku, w jakim będzie zmierzać Polska, w rozmowie z Piotrem Motyką, specjalnie dla Mediów Narodowych, mówi Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich, lider ruchu Polska Jest Jedna.

Zobacz także: Kawęcki o relacjach Polski i Ukrainy: Politycy dziękują, a 2022 rokiem UPA [NASZ WYWIAD]

Piotr Motyka: Panie prezydencie, jaki jest cel ruchu Polska Jest Jedna?

Rafał Piech: Przede wszystkim walka z segregacją sanitarną i z przymusem szczepień. To jest główne założenie i cel ruchu Polska Jest Jedna. Nie jesteśmy w żadnym wypadku przeciwnikami wszystkich szczepień, ja to cały czas powtarzam i moi współpracownicy, którzy działają z nami w PJJ. Szczepimy się praktycznie od samych narodzin wszystkimi szczepionkami, które były, czy to przeciw odrze, ospie, czy różyczce. Właściwie przeciwko wszystkim chorobom zakaźnym jesteśmy wyszczepieni. My po prostu sprzeciwiamy się przymusowi szczepień, w sytuacji kiedy mówimy o preparacie, który jest warunkowo dopuszczony. Mówią o tym wszystkie ulotki, między innymi ulotka Pfizera, w której producent pisze jasno i wyraźnie, że jest to preparat warunkowy dopuszczony, który jest w fazie badań. Wszystkie te media głównego nurtu, które mówią, że to jest fake, eksperci, którzy mówią, że to jest fake, ci ludzie po prostu okłamują nas i to jest przerażające.

Piotr Motyka: Dostarczyliście Państwo ponad sto tysięcy podpisów osób sprzeciwiających się segregacji sanitarnej do kancelarii pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Jak wiadomo w Sejmie, został odrzucony poselski projekt ustawy o szczególnych rozwiązaniach dotyczących ochrony życia i zdrowia obywateli w okresie epidemii COVID-19 (druk nr 1981), zwany „lex konfident”, jak Pan skomentuje bieżące wydarzenia?

Rafał Piech: To jest wielki sukces wszystkich środowisk wolnościowych, wszystkich działaczy, a przede wszystkim posłów, którzy wspierając te działania, zrobili wielką pracę, to są bohaterowie. Podobnie wszyscy odważni lekarze, tacy jak doktor Dorota Sienkiewicz, doktor Włodzimierz Bodnar, doktor Piotr Witczak, doktor Paweł Basiukiewicz, doktor Zbigniew Hałat i w wielu innych wspaniałych lekarzy, ekspertów, działaczy, samorządowców, polityków, posłów, senatorów, którzy właśnie sprzeciwiali się tej segregacji sanitarnej. 

Zresztą to jest wielka kompromitacja rządu, kompromitacja pana premiera Mateusza Morawieckiego, pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego, pana prezydenta Andrzej Dudy swoją drogą też, ale najbardziej kompromitacja pana Andrzeja Horbana i całego tego jego zespołu, który zresztą uciekł z tonącego okrętu. Wycofali się, myśląc, że zrobili to w odpowiednim momencie, ale ja uważam, że przyjdzie taki czas, że oni również będą rozliczeni za te wszystkie kłamstwa, które przekazywali w mediach. To są ludzie, którzy oszukali 38 milionów osób. Są osoby, które mają dzisiaj problemy, borykają się z wielkimi powikłaniami po tych szczepieniach. Wiemy już, że lekarze z całego świata, między innymi tacy fachowcy jak francuski wirusolog Luc Montagnier, profesor, noblista, który prowadził badania nad chorobą AIDS, mówią, że ten preparat jest bardzo niebezpieczny. On to nawet porównuje z trucizną, twierdząc, że będą wielkie powikłania, wielkie problemy. Mówi, że wielu młodych ludzi, sportowców umiera dzisiaj na serce. 

Zresztą widzimy to, nawet ulotka bodajże jednego z producentów mówi o tym, że są duże powikłania związane właśnie z sercem, z osierdziem, z zapaleniem mięśnia sercowego. To jest przerażające, że nawet producent mówi o tym, że ten preparat, szczególnie po drugiej dawce, może nieść tak poważne powikłania. I proszę zobaczyć dzisiaj, ci tzw. eksperci, przez tyle miesięcy okłamywali, że to jest bezpieczne i pewne. Wiemy już, że to wszystko były kłamstwa, wiemy że ta narracja cała się rozsypała, więc mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, że rozliczymy tych oszustów, którzy okłamali nas wszystkich.

Piotr Motyka: Jak Pan myśli, w którą stronę będzie teraz zmierzać Polska, czy w kierunku znoszenia restrykcji, tak jak wielu innych krajach?

Rafał Piech: Myślę, że tutaj nie ma innego wyjścia. Jeżeli poszczególne państwa wycofują się z segregacji, wycofują się z przymusu szczepień, to co, my będziemy szli i kompromitowali się dalej? Widać że, akurat covid musi już ustąpić i muszą się wycofywać powoli z tego wszystkiego. Mam nadzieję, że zrobią to jak najszybciej i nie będą się dalej kompromitować, ale rozliczenie i tak powinno nastąpić.

Piotr Motyka: Życzę powodzenia i zdrowia, serdecznie dziękuję za ciekawy wywiad, Bóg zapłać!

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com 

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY