Zaatakował busa Fundacji Pro – prawo do życia. Agresor namierzony [+WIDEO]

WAŻNE
Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wizerunek sprawcy napaści na busa Fundacji Pro - prawo do życia.

Wizerunek sprawcy napaści na busa Fundacji Pro - prawo do życia. / Fot. Youtube/ Fundacja Pro Tv

Dariusz Matecki, założyciel Fundacji Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu, podjął działania w celu odnalezienia sprawcy napadu na kierowcę busa, należącego do "Fundacji Pro". Twierdzi, że ustalił tożsamość mężczyzny

Agresor namierzony

Jak informowaliśmy pod koniec stycznia, Fundacja Pro – Prawo do życia ponownie padła ofiarą brutalnego ataku fizycznego. Do zajścia doszło na warszawskim Wilanowie. W mediach społecznościowych natychmiast pojawiło się nagranie dokumentujące przebieg ataku i pokazujące twarz sprawcy.

Dariusz Matecki znany działacz prawicowy, samorządowiec i założyciel Fundacji Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu, ujawnił prawdopodobnego winowajcę napaści na kierowcę busa. Do ataku doszło podczas postoju auta w Warszawie na Wilanowie 26 stycznia 2022 roku, jak wynika z nagrania.

Obecnie policja weryfikuje materiały dowodowe, jakie dostarczył Matecki. Tak wynika ze wpisu na Twitterze jaki zamieścił założyciel FOMA.

Podjęte działania i ich owoce

JEŚLI ROZPOZNAJESZ TEGO CZŁOWIEKA — SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! Warszawa: Brutalny atak na kierowcę katolickiej organizacji Prawo do życia.

– zamieszczony apel na stronie Fundacji Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu  na Facebook-u.

Zdjęcia i wpisy z Facebooka, analiza: zainteresowany sztukami walki -często udostępnia treści związane z MMA, mieszkając w Łodzi, udostępniał wpisy jednego z klubów. Zainteresowany muzyką uderzającą w Kościół katolicki (np. Nergal, Behemoth). Udostępnia treści antykościelne -filmy Sekielskich, treści antyrządowe — osiem gwiazdek, treści związane z RASP -artykuły Newsweeka, Onetu — zaproszenia do pracy w SEO w RASP

– wynika z ustaleń, jakie otrzymaliśmy od Dariusza Mateckiego.

Na etapie ustaleń, nie podajemy innych informacji, do czasu potwierdzenia tożsamości sprawcy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY