Jan Pospieszalski ujawnia dalej: „11 miesięcy trzymali to w ukryciu” [+WIDEO]

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Jan Pospieszalski w MN

Jan Pospieszalski w MN / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Jan Pospieszalski wystąpił 29 stycznia na sympozjum "Oblicza pandemii" w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Były dziennikarz TVP przedstawił dane dotyczące pieniędzy podatników, które rząd wydał na promocję szczepionek.
  • Jan Pospieszalski przestawił wydatki instytucji rządowych na promocję programu szczepień w największych mediach
  • Najwięcej pieniędzy podatników otrzymały Ströer Media, RMF FM, Poczta Polska, House Media Company, Polsat, TVP oraz spółki Sakiewicza i braci Karnowskich
  • Były gospodarz zdjętego z anteny programu “Warto rozmawiać” wyraźnie sugeruje, że w pandemii chodzi przede wszystkim o pieniądze
  • Pospieszalski wskazuje na brak zainteresowania mediów amantadyną
  • Zobacz także: Polski Ład nie uderzy w posłów? “Znaleźli furtkę”. Sejm dementuje

Jan Pospieszalski ujawnia

Wydatki instytucji rządowych na reklamę (szprycy – przyp. red.): Ströer Media, prawie 6 mln – 5,9 mln. RMF FM – 3 mln, Poczta Polska – 3 mln, House Media Company za zrobienie spotów reklamowych – 1 847 000, Polsat – 1,7 mln, TVP – 1,7 mln, 400 tys. media spółki stworzone przez redaktora Sakiewicza, 400 tys. media braci Karnowskich.

 wymieniał dziennikarz.

To jest na promocję szczepień. To konkretne pieniądze, które szły z budżetu państwa na promocję szczepień.

 podkreślił Pospieszalski.

Dziennikarz dał do zrozumienia, że media nie mają interesu w publikowaniu prawdy na temat pandemii.

Pytanie, jak ci ludzie, jak ci dziennikarze tych mediów, mają np. zrobić wywiad z panem Zbyszkiem Martyką, z panem (Włodzimierzem) Bodnarem? Czy są w stanie siąść przed nimi i rozmawiać z nimi? Czy redaktor naczelny im dopuści taki wywiad? Da na okładkę, np. że jest taki odważny lekarz, który wyleczył 8 tys. ludzi, gdy wszyscy mówią, że nie da się leczyć itd.

 pytał.

Wielka korupcja

Pospieszalski podczas sympozjum rzucił również odrobinę światła na skorumpowanie wśród pism o profilu naukowym.

Ale to nie działa tylko w Polsce. Doniesienia o tym, jak dalece skorumpowany jest „British Medical Journal”, czyli pismo, na które się powołują ludzie. Teraz była afera z Pfizerem, że były pokręcone badania, oni łyknęli to, opublikowali, wycofują się – trochę było wstydu.

 przypomniał.

Dostaję teraz z Ameryki informacje, że znana amerykańska badaczka – statystyk analityk – która trafiła na zgony poszczepienne i zaczęła publikować o NOP-ach, też zdjęli jej bardzo ważny artykuł z prestiżowego czasopisma.

 dodał.

Bardzo ważne pismo „Nature” w końcu 1 grudnia (2021) wypuściło tekst o tym, że amantadyna działa pozytywnie na Covida. 11 miesięcy trzymali to w ukryciu. Przez 11 miesięcy ten artykuł był gotowy, bo to było niemiecko-greckie konsorcjum lekarzy, którzy w porozumieniu z dr. Bodnarem robili badania.

 przypomniał Pospieszalski.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Nczas

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY