Biskup Las Vegas: Joe Biden nie powinien przyjmować komunii świętej

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Joe Biden

Joe Biden / fot. PAP/EPA/Yuri Gripas / POOL Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Joe Biden nie powinien przyjmować komunii świętej, gdyż popiera aborcję. Takiego zdania jest biskup George Thomas z Las Vegas.
  • Joe Biden w opinii biskupa George’a Thomasa nie powinien przystępować do sakramentu eucharystii
  • Bp George Thomas w artykule opublikowanym na łamach “The Las Vegas Sun” zaapelował do polityków, by ci przestali przyjmować komunię jeżeli popierają aborcję
  • Hierarcha podkreślił w artykule świętość życia ludzkiego
  • Zobacz także: Mark Zuckerberg właśnie stracił 29 miliardów dolarów

Joe Biden skrytykowany przez biskupa

Joseph Biden w żadnym razie nie powinien przystępować do Komunii świętej.

– napisał biskup George Thomas z Las Vegas.

Hierarcha od 4 lat pełni funkcję biskupa ordynariusza Las Vegas. Od momentu objęcia stanowiska, duchowny nie hamuje się w swojej krytyce progresywnych katolików.

Na łamach „The Las Vegas Sun wezwał wszystkich popierających aborcję polityków w swojej diecezji, by zaprzestali przyjmować komunię świętą. Co więcej, biskup wszedł wcześniej w polemikę z polityk Partii Demokratycznej Susan Lee. Polityk, deklarująca się jako katoliczka, postuluje od dłuższego czasu, by zmienić prawo aborcyjne i zapewnić Amerykankom swobodniejszy dostęp do aborcji na życzenie z pominięciem zdania Sądu Najwyższego.

Biskup Thomas zarzucił Lee, iż jej stanowisko stoi w głębokiej sprzeczności z nauczaniem Kościoła katolickiego. Hierarcha przytoczył statystyki wskazujące na to, że od czasu legalizacji aborcji w niektórych stanach, zginęło 60 milionów dzieci nienarodzonych.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Tysol

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY