Janusz Kowalski: Znieść obostrzenia pandemiczne. Nie zamykajmy Polaków w domach

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Janusz Kowalski

Poseł Solidarnej Polski Janusz Kowalski na sali obrad Sejmu. / Fot. PAP/Paweł Supernak. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Janusz Kowalski zabrał głos w sprawie reżimu sanitarnego. Poseł Solidarnej Polski stoi na stanowisku przeciwnym wszelkim formom obostrzeń i restrykcji, co też podkreślił w ostatnim wpisie na Twitterze.

Janusz Kowalski: Znieśmy obostrzenia

W miniony czwartek system edukacji ponownie przeniósł się na naukę zdalną. Minister edukacji i nauki prof. Przemysław Czarnek zapowiedział, że zajęcia online obowiązywać będą do 27 lutego.

Obecne rozwiązania nie podobają się jednak posłowi Januszowi Kowalskiemu. Polityk Solidarnej Polski twierdzi, że rząd powinien wziąć przykład z innych państw, gdzie powoli odchodzi się od przymusu i restrykcji pandemicznych.

Wzorem innych państw jestem zdecydowanym zwolennikiem pilnego zniesienia w Polsce obostrzeń pandemicznych. Nie zamykajmy Polaków w domach na kwarantannach czy pracy albo nauce zdalnej! Należy skutecznie poprawiać jakość polskiej służby zdrowia i od 1. dnia leczyć każdego chorego!

– napisał w czwartek na Twitterze polityk Solidarnej Polski.

Co ciekawe, “podziemie antycovidowe” w obozie Zjednoczonej Prawicy zaczęło się ujawniać po blamażu, jakim był upadek skandalicznej “Lex Konfident”. Projekt przygotowany przez grupę posłów PiS (druk nr 1981) został odrzucony przez 253 posłów. Przeciw było 152 parlamentarzystów, w tym liczni politycy PiS i Solidarnej Polski. Od głosu wstrzymało się 37 osób – w większości byli to wyrażający bierny opór posłowie obozu władzy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

https://twitter.com/JKowalski_posel/status/1489124927471071232?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1489124927471071232%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fdorzeczy.pl%2Fopinie%2F258988%2Fkowalski-nie-zamykajmy-polakow-w-domach-na-kwarantannach.html

Do Rzeczy

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY