Carlson: “Nie ma bardziej przerażającego despoty od premiera Kanady”

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Amerykański prezenter obnaża despotyzm Trudeau

Protest w Kanadzie przeciwko obostrzeniom covidowym / Fot. PAP/EPA/Andre Pichette. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Amerykański prezenter "FOX News" Tucker Carlson nazwał premiera Kanady Justina Trudeau, ukrywającego się przed obywatelami strasznym despotą. Jego zdaniem, zamienił północnych sąsiadów Stanów Zjednoczonych w kraj totalitarny.
  • Prezenter telewizji “FOX News” Tucker Carlson postanowił wypowiedzieć się na temat sytuacji w Kanadzie i protestu w Ottawie.
  • Zauważył, że neoliberalni przywódcy w krajach anglosaskich są niezwykłymi despotami gardzącymi demokracją.
  • Jego zdaniem premier Kanady Justin Trudeau jest najbardziej przerażającym despotą, który zapanował nad krajem.
  • Zamienił on w ciągu kilku lat Kanadę w państwo totalitarne, regulujące życie tamtejszych obywateli.
  • Zobacz także: Konwój Wolności paraliżuje Kanadę. Protesty wspiera Donald Trump. “Jesteśmy z wami”

W swoim felietonie Tucker Carlson zauważył, że prawie we wszystkich krajach zachodniego świata, szczególnie anglojęzycznego przywódcy wydają się być słabi i przerażeni. Jednakże podkreślił, że oni sami postrzegają siebie jako wszechmocnych, zdolnych np. obrócić zmiany klimatyczne, zaszczepić wszystkich ludzi, czy też modelować go wg. własnych upodobań.

Zauważył on również, że zajmując się sprawami, które nie są w stanie zrealizować. Nie podejmują oni jednak działań mających na celu poprawę gospodarki, najbliższego otoczenia swoich obywateli, którzy oczekują bardziej rozwoju niż liberalnego umoralniania.

Wolą mówić o odkupieniu ludzkości, niż zawracać sobie głowę naprawą szkoły twojego dziecka lub wymienić znak stopu na końcu twojego bloku

– zaznaczył amerykański prezenter.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Despotyczni władcy tego świata

Tacy władcy nie stanowiliby większego zagrożenia, jeśliby pozostawali przy wartościach demokratycznych, nie ingerując w prywatne życie obywateli. Jednakże rzeczywistość pokazuje, że najwięksi piewcy liberalizmu, demokracji i równości stanowią największe zagrożenie dla bezpieczeństwa zwykłych ludzi.

Carlson wspomniał o tym, że kanadyjski przywódca wbrew sloganom wyborczym przekształcił demokratyczny kraj w totalitarne państwo. Łaskawym czasem okazała się być epidemia koronawirusa, która dodała pewności siebie despotycznym władcom, takim jak Trudeau, któremy w przeszłości wypominano rzekome pochodzenie od Fidela Castro.

Trudeau systematycznie wykorzystywał COVID do zwarcia demokracji w Kanadzie i położenia kresu zorganizowanemu chrześcijaństwu

– ocenił Carlson.

Wymienił on również, jakie wolności i prawa zostały odebrane obywatelom Kanady w zamian za złudne poczucie walki z epidemią, rozdmuchaną przez rządowe media.

Kanadyjczycy nie mogą już swobodnie podróżować we własnym kraju. W niektórych częściach nie mogą już wrócić do swojego kraju. Pastorzy zostali uwięzieni za odprawianie nabożeństw. Nieszczepieni mogą trafić do więzienia za kupowanie niektórych produktów w sklepach. W miejscowości Gatineau członkowie rodziny zostali aresztowani za obchodzenie sylwestra we własnym domu. Każda duża instytucja w Kanadzie udaje, że to wszystko jest zupełnie normalne, zawsze tak było. Kanadyjskie media, które są w dużej mierze kontrolowane przez rząd, bezkrytycznie wspierają tę politykę i Trudeau. W Nowej Szkocji protesty przeciwko nakazom szczepień Justina Trudeau są obecnie prawnie zakazane

– podkreślił dziennikarz.

Ponadto amerykański prezenter zauważył, że Justin Trudeau uciekł ze swojej rezydencji w Ottawie w obawie przed wściekłymi obywatelami, którzy mają dosyć tyranii i ostrych regulacji covidowych. Kolejnym powodem do takiej ucieczki, miałaby być pogarda kanadyjskiego przywódcy do pracujących obywateli, z którymi nie chce rozmawiać, choć podczas kampanii wyborczej oferuje im niespełnione obietnice.

foxnews.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY