Paweł Kukiz nie wytrzymał: “Pełen manipulacji, szkalujący mnie materiał”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Paweł Kukiz

WARSZAWA POSIEDZENIE RADY BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO / fot. PAP/Leszek Szymańsk

Paweł Kukiz odniósł się do materiału na jego temat wyemitowanego na antenie TVN24. Polityk zwrócił uwagę na rażąco nieobiektywny wydźwięk programu.

Paweł Kukiz odpiera atak TVN24

‘Wolne’- również od etyki- media.

– napisał polityk, zamieszczając projekt zawiadomienia w tej sprawie do prokuratury.

Chodzi o materiał wyemitowany w piątek 29 stycznia w programie “Czarno na białym”.

Głównym  “paliwem” było kilka wypowiedzianych przeze mnie zdań (1-2 minuty) powycinanych z mojej półgodzinnej telefonicznej rozmowy z Arturem Grocem,  potajemnie przez niego nagranej.

– poinformował polityk.

Kukiz zwrócił się z apelem do Artura Groca i stacji TVN24 o zaprzestanie manipulacji opartej na “kilku wypowiedzianych zdaniach”.

Rozmowa bowiem dotyczyła CAŁEJ polskiej “sceny” politycznej a nie jedynie Prawa i Sprawiedliwości. Dotyczyła moich doświadczeń z KAŻDĄ partią – również Platformą Obywatelską i PSL. Mówiłem też o polskim ustroju politycznym i moich  próbach jego zmiany z – w praktyce – autorytarnego na obywatelski, prawdziwie demokratyczny.

– napisał Paweł Kukiz, domagając się publikacji całej rozmowy z Grocem.

I jeszcze na koniec refleksja – TVN24 bardzo krytycznie (i słusznie) odnosi się do bezprawnego inwigilowania czy nagrywania obywateli. A jednocześnie bez problemu korzysta ze “źródeł” pozyskanych w sposób sprzeczny z prawem. I to w w celu manipulacji politycznej ???? No ale im wolno ???? W końcu “wolne”- również od etyki- media, prawda?  ???? 

– podsumował Paweł Kukiz.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Tysol

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY