Jan Krzysztof Ardanowski: Kolejni posłowie zastanawiają się, kto naprawdę w Polsce rządzi

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Jan Krzysztof Ardanowski

Jan Krzysztof Ardanowski / Fot. PAP/Tytus Żmijewski. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Jan Krzysztof Ardanowski odniósł się do afery Pegasusa. Były minister rolnictwa wyjawił, że mógł być podsłuchiwany przez władze. Polityk podał również w wątpliwość to, że Polską rządzi Prawo i Sprawiedliwość.

Jan Krzysztof Ardanowski o Pegasusie

Były minister rolnictwa w rozmowie z “Rzeczpospolitą” nie ukrywa, że sprawa Pegasusa jest dla niego bulwersująca. Polityk rozpatruje możliwość poparcia komisji śledczej w sprawie podsłuchów.

Chcę mieć w tej kwestii absolutną pewność. Od tego zależą też moje dalsze decyzje polityczne. Nie chce mi się po prostu zmieścić w głowie, że ministrowie rządu mogą być bezprawnie podsłuchiwani.

– mówi Ardanowski, podkreślając, że rozmawiają z nim inni zaniepokojeni posłowie PiS.

Jest wielu posłów w klubie PiS, którzy to zatroskanie podzielają. Kolejni posłowie zaczynają się zastanawiać, kto naprawdę w Polsce rządzi.

– dodaje były minister rolnictwa.

Polityk wziął pod uwagę mroczny scenariusz, w którym władzę w Polsce sprawuje nie demokratycznie wybrana większość, a “smutni panowie, którzy gdzieś w tle pociągają za sznurki”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Do Rzeczy

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY