Jarosław Gowin i jego “świadectwo” w TVN24. “Za mocne” [+WIDEO]

Dodano   5
  LoadingDodaj do ulubionych!
Jarosław Gowin

Jarosław Gowin wystąpił w programie "Kropka nad i" Moniki Olejnik. / fot. Twitter

Jarosław Gowin powrócił do aktywnej polityki po ponad dwumiesięcznej absencji. Lider Porozumienia wystąpił na antenie TVN24, gdzie próbował dowieść, że istnieje przychylna mu grupa wyborców PiS.
  • Jarosław Gowin wystąpił w programie “Kropka nad i” Moniki Olejnik na antenie TVN24
  • Lider Porozumienia przyznał, że stoczył zwycięską walkę z depresją
  • Były wicepremier krytykował rządy PiS i przekonywał, że wewnątrz elektoratu władzy istnieje pokaźna grupa wyborców z wątpliwościami
  • Zobacz także: Mateusz Morawiecki nie ma powodów do obaw. Najnowszy sondaż

Jarosław Gowin powraca

Były wicepremier powrócił po długiej nieobecności w mediach. Jak sam przyznał, wydarzenia które miały miejsce po zerwaniu Porozumienia z PiS, źle odbiły się na stanie zdrowia polityka. Gowin przeżył epizod z depresją, teraz jednak czuje się “silniejszy niż kiedykolwiek” i gotów jest rzucić rękawicę rządzącym.

Jest grupa umiarkowanych wyborców PiSu. To jest mniej więcej jedna czwarta, którzy na przykład regularnie oglądają TVN24 i wielu z nich ogląda naszą dzisiejszą rozmowę.

– powiedział w pewnym momencie polityk.

Lider Porozumienia chciałby stworzenia “centroprawicowej listy” z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Elektorat takiego ugrupowania stanowiliby właśnie “umiarkowani” wyborcy PiS.

To sa ludzie, którzy zastanawiają się czy dobrze ulokowali swoje poparcie. I jeżeli to co ja mówię, świadectwo mojej choroby, świadectwo tego wywiadu dla Arlety Zalewskiej, jeżeli nasza dzisiejsza rozmowa przekona ich o tym, żeby przerzucić poparcie na umiarkowaną część opozycji, na przyszłą centroprawicową listę, która, jestem przekonany podobnie jak Władysław Kosiniak-Kamysz, powstanie, wtedy PiS może pożegnać się z perspektywą trzeciej kadencji.

– mówił Gowin w rozmowie z Moniką Olejnik.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

TVN24

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY