HIT! Najman kontra Stanowski. Zobacz kto wygrał dyskusję! [+WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kłotnia Stanowskiego z Najmanem

Starcie Marcina Najmana i Krzysztofa Stanowskiego w Wieluniu / Fot. Facebook

Krzysztof Stanowski i Marcin Najman starli się słownie przed wejściem do Urzędu Miejskiego w Wieluniu. Współwłaściciel Kanału Sportowego przyjechał do miasta w woj. łódzkim na zaproszenie burmistrza miasta Pawła Okrasy.
  • Dzisiaj pod Urzędem Miasta Wieluń doszło do starcia słownego pomiędzy Krzysztofem Stanowskim, a Marcinem Najmanem.
  • Współwłaściciel “Kanału Sportowego” przyjechał, aby porozmawiać z burmistrzem Pawłem Okrasą nt. gali MMA-VIP.
  • W ostatnich tygodniach przez Polskę przetoczyła się fala oburzenia po tym jak na jaw wyszła współpraca federacji Gromda z byłym gangsterem Andrzejem Zielińskim.
  • Marcin Najman zdecydowanie broni prawo do pracy “Słowika” przy organizacji walk.
  • Zobacz także: Powtórka z Pszczyny? Aborcjoniści znów promują hasło “Ani jednej więcej”

Na specjalne zaproszenie burmistrza Wielunia przyjechał Krzysztof Stanowski, aby wyjaśnić sprawę gali MMA organizowanej przez federację Gromda. Przed wejściem do Urzędu Miasta zgromadziło się kilkunastu dziennikarzy oraz kilkudziesięciu obserwatorów i mieszkańców. Na miejscu zjawił się również Marcin Najman, który postanowił podyskutować ze Stanowskim.

Kłótnia Stanowskiego z Najmanem

Najman zarzucał Stanowskiemu, że Kanał Sportowy, którego jest współwłaścicielem, także promuje przestępców. Chodziło mu o federację Gromda – kanał działający w serwisie YouTube jest jej partnerem medialnym. Niektórzy z zawodników Gromdy mają przeszłość kryminalną.

Stanowski podkreślił, że nie przyjechał do Wielunia, aby promować galę Najmana, ale pokazać, że nie można zapominać o przestępczej działalności członków mafii pruszkowskiej nawet po tym, jak wyszli na wolność. Dziennikarz zapowiedział, że ma dla burmistrza Pawła Okrasy propozycję, jeśli zdecyduje się na odwołanie gali MMA-VIP, to Stanowski, wraz z Marcinem Możdżonkiem, Marcinem Gortatem i innymi sportowcami, zorganizuje w Wieluniu inne atrakcje, w tym zawody dla dzieci.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Najman tłumaczy się z zatrudnienia “Słowika”

Podczas krótkiego starcia przed wejściem do Urzędu Stanowski i Najman przerzucali się argumentami. Najman twardo bronił swojego zdania i jednocześnie zarzucał Stanowskiemu hipokryzję, głównie ze względu na promocję Gromdy. Najman został także zapytany o to, jaką pracę wykonuje w federacji MMA-VIP “Słowik”.

Ma pracę zdalną. Zakres obowiązków, jaki wykonuje, jest naszą sprawą 

– powiedział Marcin Najman.

Były bokser oraz zawodnik mieszanych sztuk walki zarzucił Stanowskiemu, że ten odbiera byłemu gangsterowi konstytucyjne prawo do wykonywania pracy. Wcześniej Marcin Najman informował, że Andrzej Zieliński zatrudniony jest na umowie o dzieło.

W pewnym momencie pomiędzy kłócącymi się mężczyznami pojawiła się starsza kobieta – mieszkanka Wielunia. Nie ukrywała ona swojego sprzeciwu wobec organizacji gali MMA-VIP. Wspomniała również, że mieszkańcy stworzyli ankietę, chcąc w ten sposób przekonać lokalne władzę o o odwołaniu widowiska sportowego, w którym zamieszany jest były gangster.

Na koniec Stanowski powiedział, że jego nazwisko już nigdy nie pojawi się przy galach Gromdy pod warunkiem, że Najman zdecyduje się przerwać współpracę ze “Słowikiem”. Następnie udał się na umówioną wcześniej rozmowę z Okrasą. Chwilę po zakończeniu starcia, wejście do urzędu otoczyła policja. Z relacji gazety “Kulisy Powiatu” wynika, że burmistrz zakazał wejścia do budynku nie tylko mieszkańcom, ale i przedstawicielom mediów.

Burmistrz zamknął drzwi ratusza dla mieszkańców, a nawet dla przedstawicieli mediów. Wejścia pilnuje kordon policji. Panie Burmistrzu, ratusz to nie jest Pana prywatny folwark! Urząd w godzinach otwarcia powinien być dostępny dla każdego mieszkańca

– czytamy na profilu “Kulisy Powiatu”.

onet.pl, facebook.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY