Kurdej-Szatan nie daje o sobie zapomnieć. “Mam to naprawdę w d*pie”

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan / Fot. Youtube

Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny odniosła się do swojej wypowiedzi dotyczącej Straży Granicznej. Choć celebrytka zafundowała sieci Play pokaźne straty wizerunkowe, jej buta i arogancja nadal nie przestają zaskakiwać.
  • Barbara Kurdej-Szatan zamieściła 5 listopada w mediach społecznościowych wulgarny wpis o Straży Granicznej
  • Aktorka nazwała polskich żołnierzy “mordercami” i “maszynami bez mózgu”
  • TVP natychmiast zerwała współpracę z celebrytką, a sieć Play rozważała przez moment rezygnację z reklam z jej udziałem
  • W najnowszym wywiadzie Kurdej-Szatan zaprzeczyła, jakoby próbowała ratować wizerunek
  • Zobacz także: Prof. Adam Wielomski: Ruch Narodowy został przygnieciony intelektualnie i medialnie przez korwinistów

Kurdej-Szatan skarży się

Aktorka w wywiadzie udzielonym “Żurnaliście” przekonywała, że po aferze nie stara się ocieplić swojego wizerunku. Jednocześnie poskarżyła się na pojawiające insynuacje, jakoby zależało jej na zamieceniu sprawy pod dywan dzięki licznym akcjom charytatywnym.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Zawsze angażowałam się w przeróżne akcje charytatywne i jak wrzuciłam coś, to akurat dotyczyło sprzedaży kalendarza dla ośrodka preadopcyjnego w Otwocku, to oczywiście pierwsze komentarze były, że to ocieplanie wizerunku. Tylko że ja mam gdzieś ocieplanie wizerunku, bo ja nie muszę sobie ocieplać wizerunku.

– stwierdziła celebrtyka.

Nawet nie mam ochoty tego robić, bo wyjątkowo długo miałam naprawdę mocno ciepły wizerunek, który mnie często irytował. I wcale nie żałuję, że się wydarzyło, jak się wydarzyło, a ocieplanie wizerunku mam naprawdę w d*pie.

– dodała.

Celebrytka podjęła również kwestię hejtu i krytyki, z którymi musi się mierzyć po swojej niezbyt mądrej wypowiedzi w ubiegłym roku.

Mnóstwo jest hejterów, którzy mają fejkowe konta i robią to tylko dla hejtu. Ale mnóstwo też jest takich osób, które cieszą się z nieszczęścia innych. Zwłaszcza jeżeli komuś zazwyczaj dobrze szło, no to teraz: “Dobrze, dociśniemy ją, niech ma głupia s*ka”.

– podkreśliła.

Do Rzeczy

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY