Wielka Brytania: Pięcioro Polaków na ławie oskarżonych za zabójstwo i obcięcie rąk

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot Twitter

W Wielkiej Brytanii przed sądem stanęło pięcioro polskich obywateli, za brutalne zabójstwo z obcięciem nadgarstków ofierze. Zamordowany to 39-letni Tomasz D.

Szokująca zbrodnia

Wielka Brytania postawiła przed tamtejszym sądem pięcioro morderców, oskarżonych o zamordowanie i ucięcie nadgarstków 39-letniemu Tomaszowi D. Do zdarzenia doszło wiosną, a ciało zanim zostało znalezione, przeleżało kilka tygodni. Tomasz D. mieszkał w Angli ponad 20 lat i niedługo przed tragedią zmienił miejsce zamieszkania z Darlington do Middlesbrough.

W maju ubiegłego roku odbyła się pierwsza rozprawa w tej sprawie, wtedy na ławie oskarżonych było sześcioro podejrzanych. W piątek w Middlesbrough przed sądem stanęło pięć osób. Oskarżeni to: Zbigniew P. (41 lat), Rafał C. (37 lat), Adam C. (45 lat), Tomasz R. (37 lat) i Monika S. (37 lat).

Kulisy zbrodni były szokujące: ciało Polaka znaleziono z „rękami odciętymi przy nadgarstkach”

– napisały lokalne media.

Okazało się, że zabitego odnalazło dwóch nastolatków. Zauważyli oni coś dziwnego wystającego z ziemi. Okazało się, że to palce u stóp zamordowanego. Policja nie wyklucza, że to zaplanowane wcześniej morderstwo.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY