Adam Niedzielski zmiażdżony przez Polaków w najnowszym sondażu

Dodano   5
  LoadingDodaj do ulubionych!
Adam Niedzielski

Adam Niedzielski / fot. PAP/Tomasz Gzell

Adam Niedzielski powinien zostać usunięty ze stanowiska? Kontrowersyjny polityk stał się tematem najnowszego sondażu Instytutu Badań Pollster na zlecenie "Super Expressu".

Niedzielski do dymisji. Tego chcą Polacy

Rzecznik rządu Piotr Müller twierdził niedawno, że pod rezygnacji Rady Medycznej władza nie ma w planach pozbycia się ministra zdrowia. Pojawiają się jednak mniej dyplomatyczne głosy dochodzące z jądra obozu rządzącego.

Nie umie współpracować z zapleczem politycznym, ponieważ obraża tych posłów, którzy są przeciwnikami segregacji sanitarnej i sprzeciwiają się takim działaniom, które nie wiadomo czy są skuteczne, po drugie ograniczają wolność człowieka. A wreszcie po trzecie – i mówię to z całą odpowiedzialnością – służą przykrywaniu niewydolności służby zdrowia.

– powiedział w wywiadzie z Mediami Narodowymi senator PiS Jan Maria Jackowski.

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że pan minister Niedzielski nie ma wykształcenia medycznego, jest specjalistą w zakresie różnych tabelek w Excelu. Został ministrem zdrowia w wyniku rezygnacji pana profesora Szumowskiego.

– dodał senator.

Instytut Badań Pollster, na zlecenie “Super Expressu”, zapytał Polaków w sondażu, czy w związku z wysoką liczbą zgonów spowodowanych COVID-19 minister zdrowia Adam Niedzielski powinien podać się do dymisji.

45 proc. respondentów wybrało odpowiedź “tak”. Przeciwnego zdania jest 35 proc. badanych. 20 proc. uczestników sondażu nie ma na ten temat zdania.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Do Rzeczy

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY