Korwin-Mikke przeproszony przez Magdalenę Środę: “Widać są politycy…”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke / Fot. Archiwum Mediów Narodowych

Janusz Korwin-Mikke pozwał Magdalenę Środę za słowa, które słynna profesor etyki wypowiedziała pod adresem polityka w październiku. Teraz lewicowa intelektualistka przeprosiła posła Konfederacji.
  • Janusz Korwin-Mikke został w październiku ubiegłego roku obrażony przez Magdalenę Środę
  • Profesor etyki nazwała Korwina i Brauna “dwoma dziadami”, gdyż ci występowali na proteście przeciwko segregacji sanitarnej
  • JKM postanowił pozwać intelektualistkę za jej wpis na Facebooku
  • Magdalena Środa usunęła swój wpis, a po kilku miesiącach przypomniała o sprawie publikując osobliwe przeprosiny
  • Zobacz także: SENSACJA: Adam Niedzielski grozi, że odejdzie z rządu! RMF FM ujawnia

Janusz Korwin-Mikke przeproszony

Sprawa swój początek ma w październiku 2021 roku, kiedy to w Warszawie odbył się protest przeciwników obowiązku szczepień i segregacji sanitarnej.

„Na Starym Mieście dwóch dziadów (Korwin i Braun) protestuje dziś przeciwko segregacji epidemiologicznej, bo zdrowie to prywatna sprawa; sprzedają przy okazji książki w rodzaju „protokoły mędrców pandemii”. Oczywiście sami doskonale wiedzą, że ruch antyszczepionkowy jest ruchem kretynów, ale na kretynach można przecież ubić niemały wyborczy interes, więc dziady łapią wiatr w żagle. Im więcej głupot wypowiedzą, im więcej jadu wysączą tym zadowolenie zgromadzonej gawiedzi większe… Można mieć tylko nadzieję, że antyszczepionkowa gawiedź wymrze rychło.. (bo Korwin i Braun z pewnością zaszczepieni, muszą przeżyć kolejne pokolenia kretynów, a te odradzają się w Polsce jak grzyby po deszczu…

– pisała wówczas Środa (pisownia oryginalna).

Korwin-Mikke odpowiada

W reakcji na słowa profesor, Janusz Korwin-Mikke postanowił pozwać Środę za jej wypowiedź w social mediach.

Obraziła mnie osobiście. Twierdziła że jestem (i kol.Braun też) zaszczepiony (i to „z pewnością”!). Czyli: okłamuję całą Polską co do faktu zaszczepienia – i postępuję inaczej, niż to głoszę. Ta bezmyślna Baba ośmieszyła się, bezpodstawnie nazywając pół Polski „kretynami”.

– napisał wówczas poseł Konfederacji.

Każdy medykament powinien być przebadany. I te wszystkie szczepionki i preparaty obecnie już SĄ przetestowane (jeszcze dość krótko!) na setkach milionach ludzi; zło jest tylko w tym, że ludzie nie byli informowani o tym, że są królikami doświadczalnymi i robią to na własne ryzyko. Wyrażam nadzieję, że język Jej skołowacieje, a palce, którymi wystukała to na klawiaturze, uschną. Nie czekając jednak na to pozwę Ją do sądu – by zmusić do odszczekania tych oszczerstw.

– dodał prezes partii KORWiN.

Środa „przeprasza” w osobliwy sposób

Prof. Magdalena środa po kilku miesiącach postanowiła odnieść się do tamtej sytuacji i zamieściła wpis z “przeprosinami”:

Niniejszym przepraszam go, zaznaczając, że “dziad” to kategoria socjologiczna, do której on przynależy z powodów poznawczych, a nie ocennych, oraz że przepraszanie kogoś z powodu zaszczepienia jest podobne do przepraszania kogoś za inteligencję, zdrowy rozsądek czy mądrość. Ale widać są politycy, którzy zarówno inteligencję jak i szczepienia uważają za fakty podważające ich wiarygodność wśród wyborców.

– napisała.

Nczas

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY