Dziennikarze zapytali Sienkiewicza czy był pijany w Sejmie. “Nie wezmę udziału w kampanii przeciw opozycji” [+WIDEO]

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Bartłomiej Sienkiewicz

Bartłomiej Sienkiewicz / Fot. Twitter

Polskę obiegły nagrania sugerujące, że poseł Koalicji Obywatelskiej Bartłomiej Sienkiewicz był pijany podczas obrad Sejmu. Dziennikarze chcieli otrzymać od samego zainteresowanego odpowiedź, czy był wówczas trzeźwy. Polityk jednak powiedział, że toczy się obecnie kampania przeciw opozycji i w związku z tym, aby nie brać w niej udziału, nie powie nic więcej w tej sprawie.

Zobacz także: Dziwne zachowanie Sienkiewicza. “Potrzebny alkomat”. Zobacz co się działo! [+WIDEO]

W środę podczas wieczornego posiedzenia Sejmu doszło do przekomicznej sytuacji. Poseł Bartłomiej Sienkiewicz niepewnym krokiem podszedł do szefa klubu parlamentarnego Borysa Budki. Ten natychmiast wstał i wyprowadził kolegę z sali plenarnej. Posłowie Prawa i Sprawiedliwości od razu zasugerowali, że były minister spraw wewnętrznych jest pijany.

Teraz do sprawy odniósł się sam zainteresowany.

Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, że toczy się kampania przeciw opozycji – insynuacji, kłamstw, ataków. Jeśli PiS sądzi, że moje potknięcie przykryje potknięcie rządu w rządzeniu, drożyźnie, to się grubo myli. Ta kampania powoduje, że nie wezmę w niej udziału. Nie wezmę w niej udziału i nie będę jej ani komentował, ani o niej mówił – odparł dziennikarzom.

Następnie poseł oddalił się i nie chciał odpowiedzieć dziennikarzom, czy był pijany.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY