Szokujący wypadek w USA. Policjanci wyciągnęli pilota z samolotu na kilka sekund przed katastrofą [+WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Samolot rozbił się na torach w Pacoima

Samolot rozbił się na torach w Pacoima / Fot. Twitter

Departament Policji Los Angeles opublikował nagranie na Twitterze, na którym funkcjonariusze ratują życie pilota Cessny 172. Pilot został uratowany w ostatniej chwili, tuż przed uderzeniem pociągu w samolot, który znajdował się na torach.

Szokujący wypadek

Funkcjonariusze LAPD (ang. Los Angeles Police Department) wyciągają pilota z samolotu, który zaraz po akcji policjantów został zniszczony przez nadjeżdżający pociąg. Lecący jednosilnikową Cessną 172 w podeszłym wieku pilot, rozbił się, samolot utknął na torach kolejowych. Katastrofa miała miejsce w Pacoima około godziny 14 w niedzielę czasu USA.

Film przedstawia funkcjonariuszy z wydziału Foothill LAPD próbujących uwolnić pilota na torach kolejowych przy San Fernando Road i Osborne Street. Pilot mocno krwawił po odniesionych ranach głowy. W raporcie podano, że nie ustalono jego tożsamości, ale został on przewieziony do szpitala. Na pokładzie samolotu nie było innych osób.

Policjanci bohaterzy

Według Federalnej Administracji Lotnictwa, samolot rozbił się około 14:10 wkrótce po starcie z lotniska Whiteman w dzielnicy San Fernando Valley w Pacoima. Wstrzymano ruch pociągów na obszarze około 20 mil na północny zachód od centrum Los Angeles

Oficerowie dywizji Foothill wykazali się bohaterstwem i szybkością, ratując życie pilotowi, który wykonał awaryjne lądowanie na torach kolejowych przy San Fernando Rd. i Osborne St., tuż przed zderzeniem nadjeżdżającego pociągu z samolotem.

– podała policja LAPD na Twitterze.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

foxnews.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY