Dolny Śląsk: Senior piratem drogowym. Był pijany

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcia Policyjne z wypadku Opla

Zdjęcia Policyjne / Fot. Dolnośląska policja

Policjanci z komendy w Ząbkowicach Śląskich na Dolnym Śląsku, zatrzymali pijanego kierowcę, który miał ponad 3 promile alkoholu we krwi. Jadąc drogą krajową nr 8, zderzył się z dwoma samochodami.
  • Dolnośląscy policjanci z Ząbkowic Śląskich zatrzymali pijanego pirata drogowego.
  • Mężczyzna miał 3 promile alkoholu we krwi i spowodował wypadek drogowy, potrącając 2 auta marki BMW i Citroen.
  • Senior poruszał się Oplem, a swoją szarżę zakończył na barierce drogowej.
  • Zobacz także: Matteo Salvini: Włochy potrzebują czystego gazu i energii jądrowej

Pijany senior

Senior miał 3 promile alkoholu we krwi, prowadząc Opla na drodze krajowej nr 8. Został zatrzymany przez dolnośląskich policjantów z Ząbkowic Śląskich, po zderzeniu się z dwoma autami marki BMW i Citroen. Swoją jazdę zakończył na przydrożnych barierkach. Do zdarzenia doszło trzy dni temu w Ząbkowicach Śląskich przed skrzyżowaniem krajowej ósemki z drogą wojewódzką nr 382.

Pomogła interwencja świadków

Wtedy to w stojące auta czekające na zielone światło wjechał pijany kierowca Opla. 36-letni kierowca BMW poczuł uderzenie w tył jego auta. Nietrzeźwy senior wjechał w bok samochodu Citroen i zakończył jazdę na przydrożnych barierkach. Sprawcą okazał się 67-letni mieszkaniec powiatu ząbkowskiego. Nawet po tych wypadkach chciał dalej jechać, ale z interwencją ruszyli świadkowie zdarzenia, wyjmując klucze ze stacyjki.

 Mężczyzna jechał sam, jednak w samochodach, w które uderzył, podróżowało łącznie 7 osób, w tym dzieci. Nietrzeźwemu kierowcy grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności, obligatoryjnie zasądzona zostanie grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów na minimum 3 lata

– podała policja na swojej stronie internetowej.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY