Kryszczak: Zagraniczny kapitał z mediów musi zniknąć [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  Loading
Paweł Kryszczak.

Paweł Kryszczak. / Fot. Media Narodowe, YouTube.

O noworocznych celach Rot Marszu Niepodległości, wyzwaniach, które stoją przed Polską i sponsorowanych przez zagraniczne ośrodki, medialnych atakach na polskich patriotów, mówi w rozmowie z Piotrem Motyką, specjalnie dla Mediów Narodowych, koordynator krajowy Rot Marszu Niepodległości, Paweł Kryszczak.

Zobacz także: Frontstory.pl – czyli atak na prawicę za pieniądze od Sorosa [TYLKO U NAS]

Piotr Motyka: Jakie cele na nadchodzący rok stawiają sobie Roty Marszu Niepodległości?

Paweł Kryszczak: W aktualnym roku oprócz bieżącej działalności którą się zajmujemy jako Roty Niepodległości będziemy włączać się w działania propaństwowe. Ważne jest nawiązywanie i wzmacnianie współpracy z innymi organizacjami patriotycznymi, stworzenie bloku organizacji skupiających ludzi którzy myślą po polsku. Głównym zagadnieniem, którym zamierzamy się zająć, uznajemy walkę z zieloną polityką Unii Europejskiej. Będziemy podejmować działania w celu rezygnacji Polski w zielonym szaleństwie. Podobnie jak Ustawa 447 służyła do ograbienia narodu polskiego, tak samo postrzegamy zieloną politykę Unii. Nie zgadzamy się na drogą energię dla polskich obywateli i dla naszej gospodarki. Fit For 55 nie może być dalej realizowany. Nikt nie może zmuszać nas do płacenia za to, że oddychamy. Zamierzamy uświadamiać Polaków, czym dla nas skończy się polityka klimatyczna oraz pokazać,że zielona energia to tylko slogan za którym stoi masowe zanieczyszczanie środowiska. Ani kolektory słoneczne, wiatraki, czy auta elektryczne nie są wcale takie ekologiczne. Będziemy dążyć do przeprowadzenia w społeczeństwie szerokiej akcji informacyjnej o Romanie Dmowskim, która ma być nie tylko odpowiedzią na ataki Rafała Trzaskowskiego, ale zmienić podejście do osób, które odbudowały nie tylko polską państwowość, ale i poczucie wspólnoty narodowej. Naród polski trzeba na nowo uformować.

Piotr Motyka: Jakie Pana zdaniem są największe wyzwania przed Polską w tym czasie?

Paweł Kryszczak: W najbliższym czasie Polska musi zmierzyć się z szeregiem wyzwań, które nawarstwiają się od lat. Aktualnie tymi problemami są: naciski Unii Europejskiej, wysokie ceny energii i paliw, inflacja, sytuacja na granicy wschodniej oraz antypaństwowa opozycja. W dalszym ciągu zagrożenia dla naszego bytu są na kilku frontach. Pierwszy to Unia Europejska, która dąży do odebrania nam resztek suwerenności i budowy federacji europejskiej pod dominacją Niemiec. Stąd ataki na nasz kraj w sprawie praworządności. Sprawa Fit For 55, którego głównym celem nie jest dbanie o środowisko, ale realizacją kolejnej niemieckiej próby kompletnego podporządkowania sobie kontynentu. Opłaty za emisję CO2 sprawiają nie tylko większe rachunki za prąd u klientów indywidualnych ale co gorszą sprawiają, że nasza gospodarka staję się mniej konkurencyjna względem państw, które pozyskują energię ze źródeł uznanych w UE za zielone. Do tego dochodzi likwidacja miejsc pracy w przemyśle wydobywczym. Polska powinna odrzucić w całości pakiety klimatyczne i zachować niezależność energetyczną, zresztą tak też powinny zrobić wszystkie państwa europejskie. W innym wypadku będziemy wszyscy korzystać z energii wytworzonej w Niemczech lub kupować od RFN technikę do pozyskiwania energii. Ostatnie pół roku pokazało do czego prowadzi aktualna polityka EU, braki gazu ziemnego i węgla, wzrost cen paliw, brak większej alternatywy na gaz z Rosji, która w dowolnym momencie potrafi wstrzymać dostawy dążąc do wywarcia presji w sprawie realizacji własnej polityki imperialnej w Europie. W sprawie Rosji i gazu pozostaje jeszcze pytanie ilu jeszcze polityków niemieckich znajdzie po odejściu ze stanowisk politycznych pracę w rosyjskich koncernach. Wzrost cen paliw i energii wzmacnia również inflację, w wyniku tego, jako społeczeństwo w najbliższych latach będziemy ubożeć, dla wielu pogorszą się warunki życia, zapowiadany wzrost stóp procentowych uderzy w osoby spłacające kredyty. Drugi front to granica polsko – białoruska, a szerzej polityka wspomnianej już Rosji. Cały czas dochodzi do prób przepychania przez służby białoruskie migrantów z Bliskiego Wschodu i Afganistanu na terytorium Polski. Służby białoruskie na polecenie Moskwy cały czas prowokują polską stronę. Jak na razie tylko dzięki rozsądkowi polskich mundurowych, którzy poświęcają się dla naszego wspólnego dobra, udaje się panować nad sytuacją. Nie ma się co jednak oszukiwać, zagrożenie ze strony migrantów oraz władz Białorusi i Rosji jest ciągłe, są to aktualnie wrogie nam państwa, które cały czas prowadzą z Polską wojnę hybrydową. Trzeci front, wewnętrzny to, piąta kolumna która działa z terytorium polski. To politycy i media liberalne na usługach z zewnątrz. Kiedy Polska jest atakowana zarówno z zachodu jak i wschodu jedyne co robią to dołączają do ataków na nasz kraj. Postać Donalda Tuska, posłów Koalicji Obywatelskiej czy Lewicy na wieki zapiszę się w poczet zdrajców narodowych.

Piotr Motyka: Jak Pan odniesie się do ataków na osobę prezesa Roberta Bąkiewicza przez redakcję Onetu i frontstory.pl?

Paweł Kryszczak: Onet i frontstory.pl podobnie jak inne media z zagranicznym kapitałem od zawsze dążą do realizacji interesów swoich mocodawców. Media Narodowe ujawniły powiązania finansowe między frontstory.pl, a osobą Sorosa. Wolne i niezależne śledztwo według fronstory.pl to śledzenie polskich patriotów, uderzanie w środowiska patriotyczne i konserwatywne. Będę powtarzał przy każdej okazji, że zagraniczny kapitał z polskiego rynku medialnego musi zniknąć, niezależnie z jakiego kraju pochodzi. Aktualnie to międzynarodowy kapitał za pośrednictwem swoich mediów w Polsce decyduje, co jest akceptowalne, a co nie. Publikacja, która miała uderzyć w Roberta Bąkiewicza tak naprawdę pokazała nam normalnego faceta, któremu raz się wiodło innym razem nie, ale co najważniejsze miał siłę by iść dalej.

Piotr Motyka: Serdecznie dziękuję za wywiad, Bóg zapłać!

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY