Aborcja główną przyczyną śmierci na świecie w 2021 roku

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Youtube//MediaNarodoweInfo

Aborcja była główną przyczyną śmierci na świecie w 2021 roku - podaje w piątek "Nasz Dziennik". "Ta liczba znacznie przewyższa statystyki pozostałych przyczyn zgonów, w tym raka, HIV/AIDS czy wypadki drogowe" - dodaje gazeta.

Aborcja zabija

W piątek “Nasz Dziennik” zwrócił uwagę na przerażające statystyki dotyczące aborcji na świecie. Gazeta powołuje się na liczby z witryny internetowej Worldometer, która w czasie rzeczywistym podaje liczniki i statystyki dotyczące różnych kwestii społecznych.

„Wiemy więc, że – oficjalnie – do 31 grudnia 2021 roku zmarło na świecie 58 mln 700 tys. ludzi. Jednocześnie dowiadujemy się, że w minionym roku przeprowadzono – również oficjalnie – 42 mln 640 tys. 209 aborcji. Z wyliczeń wynika, że aborcja jest ponad 12 razy bardziej śmiertelna niż koronawirus”

– czytamy na łamach gazety.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

„Musimy zdawać sobie sprawę, że całkowita liczba z pewnością jest dużo wyższa, ponieważ dane oficjalne nie uwzględniają środków wczesnoporonnych oraz aborcji nigdzie nieraportowanych, np. po cichu, często w wyniku nielegalnie dostarczanych i przyjmowanych pigułek aborcyjnych”

– zauważa prezes Human Life International-Polska Ewa Kowalewska.

Tysol

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY