Władysław Kosiniak-Kamysz apeluje na Twitterze: “Straciłeś przez “Polski Ład?” Napisz!”

Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
Władysław Kosiniak-Kamysz szef PSL

Władysław Kosiniak-Kamysz szef PSL / Fot. YouTube

Przewodniczący PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz apeluje do przedsiębiorców poszkodowanych rzekomo przez "Polski Ład" by zgłaszali się na podaną stronę, gdzie otrzymają pomoc.
  • Władysław Kosiniak-Kamysz wyszedł z inicjatywą pomocy dla domniemanych poszkodowanych przez zmiany rządu i wprowadzany “Polski Ład”.
  • Apeluje on do przedsiębiorców rzekomo poszkodowanych przez “Polski Ład” o zgłaszanie się do jego partii o pomoc.
  • Przewodniczący PSL-u swoim wpisem, sugeruje, że zmiany rządu i wprowadzony “Polski Ład” to złe rozwiązania dla Polski.
  • Zobacz także: Lewica odgraża się Tuskowi. Padły mocne słowa o grupie towarzyskiej

Szef PSL

Władysław Kosiniak-Kamysz wyszedł z inicjatywą pomocy dla domniemanych poszkodowanych przez zmiany rządu i wprowadzany “Polski Ład”.

Polski Ład, czyli jak w starym bałaganie zrobić totalny bajzel. Tracą przedsiębiorcy, nauczyciele, aktywni emeryci. Ty też stracisz? Napisz! Wspólnie przygotujemy zmiany i posprzątamy po PIS-ie

– napisał Kamysz na TT.

Przez ostatnie lata rządów Platformy i Ludowców opozycja mówiła o Polsce w ruinie, a koalicja rządząca o rozkwicie ekonomicznym i „zielonej wyspie”.

Przez 8 lat budowano państwo teoretyczne, w którym obywatele się nie liczyli. (…) W tym czasie Polacy stracili ok. 340 mld zł -powiedziała Premier Beata Szydło, przedstawiając w Sejmie raport o rządach PO-PSL.

Tysiące ludzi pozbawionych środków do życia. Ludzkie dramaty, wszystko to w atmosferze skandalu na szczytach waszej władzy i za waszym przyzwoleniem. Państwo za waszych rządów bezradnie patrzyło, jak obywatele są okradani. Dlaczego patrzyliście na to? Dlaczego rząd PO i PSL nic w tej sprawie nie zrobił

– mówiła premier Beata Szydło.

Dziś prezes PSL oferuje ludziom to, czego nie zrobił wraz z koalicjantem, czyli Platformą Obywatelską. Przedstawia pomysły: Zwolnienie z abonamentu RTV, przywrócenie niedziel handlowych na czas pandemii i 60 dni po jej wygaśnięciu. zwolnienie z ZUS-u, obniżenie podatków VAT, choć za swoich rządów podwyższał je razem z Donaldem Tuskiem.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY