Niewygodny artykuł o Frontstory.pl? Google usuwa reklamy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Youtube

Dziś rano na portalu Media Narodowe ukazał się artykuł odsłaniający kulisy nowego portalu Frontstory.pl, uderzającego m.in. w Ordo Iuris, Marsz Niepodległości, czy PiS. Co ciekawe, amerykański gigant Google szybko zablokował wyświetlanie reklam w tym artykule.

Zobacz także: Frontstory.pl – czyli atak na prawicę za pieniądze od Sorosa [TYLKO U NAS]

Media Narodowe, w odróżnieniu od największych portali, tzw. mediów głównego nurtu, utrzymują się z zasady z wpłat czytelników. Jednak dodatkowe pieniądze, pomagające w utrzymaniu dalszej działalności portalu, są uzyskiwane m.in. z wyświetlania reklam i innych źródeł. Są to małe kwoty, ale przy budżecie portalu Media Narodowe, zupełnie śmiesznym w porównaniu z mediami głównego nurtu, “każdy grosz się liczy”. I tak na portalu można zaobserwować reklamy wyświetlane przez należącą do amerykańskiego giganta Google platformę Adsense. Ale, jak się okazuje, z wyjątkiem pewnego artykułu.

Dziś rano na portalu Media Narodowe ukazał się artykuł odsłaniający kulisy nowego portalu Frontstory.pl, uderzającego m.in. w Ordo Iuris, Marsz Niepodległości, czy PiS. Nie minęło zbyt dużo czasu i Media Narodowe otrzymały komunikat, że wyświetlanie reklam w tym artykule zostało zablokowane. W miejscach, gdzie zazwyczaj się wyświetlają, pozostały puste miejsca.

Przy pozostałych artykułach i innych podstronach portalu Media Narodowe reklamy z Google Adsense wyświetlają się bez problemu. Można się zastanawiać, czy to jedyna reakcja wielkich korporacji na dzisiejszy artykuł, bo nie wszystko, np. ograniczenie widoczności wpisów z linkiem do artykułu w mediach społecznościowych, mogło zostać otwarcie zaraportowane i nie zawsze jest łatwe do wyłapania.

Tym bardziej warto zapoznać się z naszym artykułem na temat Frontstory.pl. Jest dostępny pod tym linkiem.

Temu tematowi poświęcony był też dzisiejszy program na antenie Mediów Narodowych:

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY