Anna-Maria Żukowska właśnie udowodniła, jak Lewica “kocha” lud pracujący

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Anna Maria Żukowska

Anna Maria Żukowska / Fot. You Tube/ Onet Rano

Posłanka Lewicy Anna-Maria Żukowska ponownie przypomniała o sobie internautom. Tym razem polityk opcji teoretycznie zabiegającej o lud pracujący wyraziła pogardę wobec mikroprzedsiębiorstw.
  • Anna-Maria Żukowska zabrała głos w mediach społecznościowych na temat mikroprzedsiębiorstw.
  • Posłanka Lewicy z pogardą wyraziła się o drobnych przedsiębiorcach, przekonując, że bardziej opłaca się promować zatrudnienie w sektorze wielkiego kapitału.
  • Internauci zarzucili polityk całkowite rozminięcie się z wartościami lewicowymi.

“Przeczytał pan ze zrozumieniem czy nie? Nic tu nie ma o ZUSie czy podatkach. Jest o tym, które przedsiębiorstwa generują wzrost gospodarczy i w których są wyższe płace. Gospodarce zwyczajnie opłaca się promocja zatrudnienia w dużych firmach, a nie głaskanie po głowie biedafirm”

– napisała na Twitterze Anna-Maria Żukowska.

Żukowska gardzi drobnymi przedsiębiorcami

Bulwersujące dla wielu słowa posłanki Lewicy skomentował polityk Konfederacji Krystian Kamiński. Adwersarz ideologiczny zarzucił Żukowskiej dyletanctwo i ignorancję, przypominając, że najmniejsze z przedsiębiorstw generują 30 procent PKB.

“Poseł Żukowska z @__Lewica uważa, że nie opłaca się promować mikroprzedsiębiorstw (30% 🇵🇱PKB) ale trzeba promować duże (zagraniczne?) firmy Z takim brakiem szacunku wobec ludzi, którzy ciężko pracują, to lewica powinna mieć problem z progiem 5% …czego im życzę”

– napisał na Twitterze poseł.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY