Kontrowersje wokół Sylwestra w Polsacie. “Dopiero co zapadł wyrok”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Beata Kozidrak

Beata Kozidrak / Fot. Yotube/ Facebook

Sylwester w Polsacie jak zwykle będzie gościł świetnych artystów na scenie, choć zaproszenie Beaty Kozidrak wywołało szum wokół tej decyzji Polsatu.
  • Beata Kozidrak jest jedną z wielu zaproszonych artystów na sylwestrowy koncert.
  • Artystka zaprasza na udział w zabawie noworocznej z jej udziałem na swoim Fanpage.
  • W Internecie zagrzmiało, że Kozidrak będzie śpiewać na scenie sylwestrowej, mając niedawno problem alkoholowy i jazdę w stanie nietrzeźwym.
  • Zobacz także: Australia: Zmiany reguł dotyczących COVID-19. Czym jest “bliski kontakt”?

Żadnego ostracyzmu?

Sylwester w Polsacie jest cykliczną imprezą tej stacji telewizyjnej i jak co roku gościć będzie wiele gwiazd sceny muzycznej. W tym roku zabawą sylwestrowa będzie pod nazwą Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie. Zaproszono m.in. Dawida Kwiatkowskiego, Dodę i Bajm. Wystąpią również Viki Gabor,Cleo, Danzel, Liz Mitchell (wokalistka Boney M)Dr Alban, Paweł Domagała, Ewelina Lisowska,i zespół Enej.

Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia poprowadzą  Karolinę Gilon i Krzysztofa Ibisza. Wraz z nimi koncert poprowadzą także Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska, Patryk Cebulski, Marcelina Zawadzka, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski i Izabela Janachowska.

Zaproszenie Bajmu z jej solistką Beatą Kozidrak, wywołało u wielu osób oburzenie i zdziwienie, że po wpadce z jazdą po pijanemu wystąpi na tak wielkiej imprezie. Artystka zaprasza na udział w sylwestrowej zabawie, choć wytyka się jej, że pomyliła nawet miejsce, w którym wystąpi.

https://twitter.com/DariuszMatecki/status/1476467696795590659

 Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY