Afera na Ukrainie. Ubrała się tak, że jej szef wyleciał z rządu [+FOTO]

Dodano   7
  LoadingDodaj do ulubionych!
Afera na Ukrainie

Afera na Ukrainie / fot. Twitter

Internauci naśmiewają się z całej sytuacji. Obiektem uwagi jest nie tylko były wiceminister i jego skąpo ubrana asystentka, ale również pozostałe osoby obecne na zdjęciu.

Do niecodziennej sytuacji doszło na Ukrainie. O ile nie jest niczym zaskakującym, że ktoś może zostać zwolniony, to powód odejścia z pracy może budzić kontrowersje. Tak stało się w przypadku Ihora Harbaruka, byłego ukraińskiego wiceministra oświaty. “Byłego”, dlatego, że został niedawno zwolniony z tej funkcji z powodu stroju swojej asystentki. Afera na Ukrainie odbiła się echem nawet w polskich mediach społecznościowych. Internauci nie dają tej informacji odejść w zapomnienie, komentują i udostępniają ją dalej.

Afera na Ukrainie

“Z rzeczy mniej ważnych, choć ciekawych, to z ukraińskiego rządu “wyleciał” wiceminister oświaty Ihor Harbaruk (z lewej). Za to, że jego doradczyni podczas wizyty u mera Lwowa Andrija Sadowego nie do końca trzymała się dress code’u” – czytamy na Twitterze Daniela Szeligowskiego.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Internauci naśmiewają się z całej sytuacji. Obiektem uwagi jest nie tylko były wiceminister i jego skąpo ubrana asystentka, ale również pozostałe osoby obecne na zdjęciu. Użytkownicy internetu piszą, że niektórym powinno się dać “przymusowego krawca”. Innym głosem w komentarzach pod wpisem Szeligowskiego jest stwierdzenie, że na zdjęciu widoczna jest “banda mużyków wbitych w cywilizację.”

Twitter,com

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY