Lewacki atak na kościół! Bąkiewicz wzywa do ochrony

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wandale zniszczyli elewację kościoła

Zniszczono elewacje kościoła w Warszawie / Fot. Twitter

W nocy z piątku na sobotę tj. po pasterce wandale pomalowali elewację kościoła pw. Krzyża w Warszawie. Nieznani sprawcy napisali, że w miesjcu kultu religijnego powstanie w przyszłości klub nocny.
  • Elewacja kościoła pw. św. Krzyża w Warszawie została pomalowana przez lewackich wandali
  • Nieznani dotąd sprawcy napisali “Tu będzie techno” oraz “Świeckie państwo”
  • Robert Bąkiewicz w reakcji na lewackie akt wandalizmu poinformował, że kościoły mają być ochraniane przez Straż Narodową
  • Zobacz także: Boże Narodzenie w czasach epidemii. Ograniczone pasterki w Betlejem

Na elewacji kościoła pw. świętego Krzyża Warszawie napisano czerwoną farbą “Tu będzie techno” oraz “Świeckie państwo”. Jeszcze rok temu kościół ten był obiektem ataków proaborcjonistów demonstrujących po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Bąkiewicz ostrzega lewackie bojówki

O bulwersującym wydarzeniu poinformował prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz, który równocześnie zapowiedział, że na lewacki atak zareaguje Straż Narodowa.

Barbaria lewacką nie śpi! Nawet w Święta Bożego Narodzenia dokonuje się ataków na miejsca kultu religijnego. Zniszczona w nocy z 24 na 25 grudnia b.r. elewacja warszawskiego kościoła pw Św. Krzyża. „Tu będzie techno” – brzmi napis. „Wasze niedoczekanie!”

– poinformował Robert Bąkiewicz.

Dodał także, że do obrony kościołów ponownie staną oddziały Straży Narodowej, która powstała w wyniku zeszłorocznych protestów aborcjonistów, którzy także atakowali kościoły.

medianarodowe.com, twitter.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY